Bram en Moos, dikke vrienden, staan te liften. Een Italiaan met een Ferrari stopt en neemt ze mee. Al gauw vliegt de auto over het asfalt. 100, 120, 140, 170, 200, 250 km/h. Moos wordt bleek.
"D-d-dit is mijn bestemming," zegt hij, "ma-ma-mag ik er hier uit?"
De auto stopt en Moos stapt uit. Bram rijdt met de Italiaan verder. Tien kilometer verder vliegt de bolide uit de bocht tegen een boom. Bram en de Italiaan zijn op slag dood.

Een paar dagen later wordt Bram begraven. Natuurlijk komen Moos en zijn vrouw Sara ook op de begrafenis. Bij de condoleance zien ze dat Dina, de weduwe van Bram, een schitterende bontjas draagt.
"Hoe kom je daaraan?" vraagt Sara.
"Van de levensverzekering," zegt Dina, "ze hebben goed uitbetaald."
"Zo," zegt Sara tegen Moos, "en jij moest zo nodig uitstappen."

Nog geen stemmen
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Slimme mensen

Een professor zegt tegen zijn studenten:
"Slimme mensen twijfelen altijd aan alles. Alleen domme mensen zijn heel zeker van zich zelf."
"Bent u daar heel zeker van?" vraagt 1 van zijn studenten.
"Heel zeker!" antwoordt de professor.

Gemiddeld: 5 (1 stem)
Categorie

Snotneus

Een kleine jongen, die vreselijk verkouden is, zit in de trein naast een nette dame, die er niet van gediend is dat het jongentje voordurend zijn neus ophaalt.
'heb jij geen zakdoek?' vraagt ze uiteidelijk.
'Jawel mevrouw ,'zegt het jongetje . 'Maar die mag ik niet uitlenen van mijn moeder.'

Gemiddeld: 6.5 (2 stemmen)
Categorie

mooi

De juffrouw van Jantje geeft uitleg over verleden tijd en tegenwoordige tijd. "Als ik zeg dat ik mooi was, dan is het verleden tijd. Jantje, wat is het dan als ik zeg dat ik mooi ben?" Jantje: "Een regelrechte leugen, juf!"

Gemiddeld: 6.3 (4 stemmen)
Categorie

Rook

In een vliegtuig dringt plotseling rook naar binnen en de passagiers zien tot hun schrik dat de rechtervleugel in brand staat.
Dan komt de piloot uit de cockpit met een parachute op zijn rug en zegt:
Geen paniek, ik ga hulp halen

Gemiddeld: 6 (1 stem)
Categorie

Gisteren

'Met welke letter begint gisteren?' vraagt de meester in de klas.
'Met de letter w', zegt een leerling trots.
'Met een w?' vraagt de meester verbaasd.
Leerling: 'Jazeker, gisteren was het toch woensdag?'

Gemiddeld: 7 (5 stemmen)
Categorie