Een vrouw, niet geheel tevreden met de afmetingen van heer achterwerk, komt bij haar huisarts. "Dokter, iedereen zegt dat ik zo'n paardenreet heb!" "Kleedt u zich maar uit, dan zal ik kijken of we er wat aan kunnen doen", zegt de dokter. Geheel ontkleed, en met blosjes van schaamte op haar wangen loopt ze richting het bureau van de dokter. "Draait u zich een paar keer om, en buk daarna", beveelt hij. De vrouw laat het allemaal over zich heenkomen, en volgt de instructies. De dokter bekijkt de immense vleesmassa, en begint zonder een woord te zeggen wild te schrijven.

"'Oh dokter, gaat u nu een receptje uitschrijven?" De dokter kijkt verontwaardigd omhoog, en antwoordt: "Nee, dit is een vergunning waarmee u op straat mag schijten."

Nog geen stemmen
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Wat is het toppunt van flauwheid?

Wat is het toppunt van flauwheid?

Antwoord
Gemiddeld: 1 (1 stem)
Categorie

Leeuw

Welke leeuw kan heel goed zwemmen?

Antwoord
Gemiddeld: 6.7 (3 stemmen)
Categorie

Pap, mag ik twee euro?

Jantje vraagt aan zijn vader: ‘Pap, mag ik twee euro?’ ‘Goed’, zegt zijn vader en hij geeft Jantje twee euro. Jantje gaat even naar buiten en komt met een zak snoep naar binnen. Hij zegt tegen zijn vader: ‘Ik ben de twee euro kwijtgeraakt. Mag ik nog twee euro?’ Zijn vader geeft Jantje opnieuw twee euro. Jantje gaat naar buiten en komt weer met een zak snoep naar binnen. Hij zegt weer: ‘Papa, mag ik twee euro, want ik ben het geld alweer kwijtgeraakt’. Vraagt zijn vader: ‘Hoe kun je nou vier euro kwijtraken op één dag?’ ‘Nou,’ zegt Jantje, ‘steeds als ik naar de winkel ga, raak ik mijn geld bij de kassa kwijt!’

Gemiddeld: 7.8 (6 stemmen)
Categorie

Zes maand zwanger

Mama was zes maand zwanger van een tweede kindje, ze was net uitgekleed om onder de douche te stappen toen haar dochtertje van drie, de badkamer binnen kwam.

"Mama," zei ze, "je wordt dik!"

"Ja schatje," antwoordde mama, "Je weet toch dat er een babytje in mama's buik groeit?"

"Ik weet het," zei ze, "maar wat groeit er in je achterwerk?"

Gemiddeld: 9.2 (5 stemmen)
Categorie

Alie Baba

Er komt een man bij de balie van de belastingdienst .
Man: "ik zou graag Alie spreken."
De medewerkster zegt: "Alie? Welke Alie?"
Waarop de man zegt: "Alie Baba natuurlijk!"
De medewerkster: "Maar er werkt hier helemaal geen Alie Baba.
Waarop de man: "dan wil ik graag één van de andere veertig rovers spreken!"

Gemiddeld: 7.3 (3 stemmen)
Categorie