Twee kikkers zitten in de achtbaan. Zegt de ene kikker tegen de andere: 'Voel je je wel goed?' Zegt de andere kikker: 'Ja hoor, waarom vraag je dat?' 'Nou, je ziet een beetje groen!'

Gemiddeld: 7.2 (5 stemmen)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Parfum

Een oude, ietwat dikke, vrouw stapt de lift in.

Op de 2e verdieping stopt de lift en een knappe vrouw stapt in. Ze verspreidt een zoete parfumgeur. Met opgeheven hoofd zegt ze: "Ralph Lauren. 150 euro per flesje."

Op de 4e verdieping stopt de lift weer en opnieuw stapt een knappe vrouw de lift in. Deze laatste heeft een heel frisse parfum op. Ze merkt dat de twee vrouwen ruiken en op een arrogante manier zegt ze: "Chanel, 300 euro per flesje!"

Op de 7e verdieping moet de oude dikke vrouw eruit maar voor ze dat doet laat ze nog een dikke scheet en zegt lachend: "Bruine bonen, 1 Euro per pot!"

Gemiddeld: 6.7 (3 stemmen)
Categorie

Toppunt

Wat is het toppunt van blijheid?

Antwoord
Gemiddeld: 7 (3 stemmen)
Categorie

Getrouwd

'Met wie bent u getrouwd?'
'Met een vrouw, meneer de rechter.'
'Ja, natuurlijk bent u met een vrouw getrouwd!'
'Zo natuurlijk is dat niet, meneer de rechter. Mijn zuster, bijvoorbeeld, is met een man getrouwd.'

Gemiddeld: 7.9 (7 stemmen)
Categorie

Streepje

Meester: 'Waarom heb je in het woord 'vogel-kooi' een streepje gezet, Jantje?
Jantje: 'Dan hebben de vogels iets om op te zitten, meester.'

Gemiddeld: 7.7 (6 stemmen)
Categorie

Ziekenhuis

Tijdens zijn ronde in het ziekenhuis betrapt een dokter een verpleegster die een zieke hardhandig door elkaar schudt.
'Wat krijgen we nu?' vrzaagt hij scherp.
'Ik moet hem wakker maken, dokter. Hij heeft zijn slaappil nog niet ingenomen.'

Gemiddeld: 4 (2 stemmen)
Categorie