Twee zwervers lopen over een landweggetje, stuiterend van kant naar kant, vaag van de honger. Opeens zien ze een boerderij! Met een sukkeldrafje gaan ze erop af en kloppen op de deur. Dan doet er een boerin open, maar wát voor een: lélijk, lélijk,grote etterende zweren, klittend vet haar, een gescheurde vieze jurk,oksels als een regenwoud en allesbehalve lekker geurend..... "Heeft u iets te eten voor ons?" vragen de zwervers. "Jawel," antwoordt ze glimlachend haar twee tanden bloot, "maar dan moet je me nadien wèl een beurt geven!" De ene zwerver wendt zich af, dikke tranen wenend om zoveel onrecht. De andere zegt: "Dat is goed ik doe het!" en gaat mee naar binnen. En vreten dat hij doet! Na een uur is de koelkast leeg en de zwerver vol. Hoopvol glimmend pakt de boerin hem bij de hand, loodst hem mee naar de hooiberg en begint zich te ontkleden. "Mijn god," denkt de zwerver, "dit is te erg, hoe kom ik hier levend en vooral niet geïnfecteerd vanaf?" Terwijl de boerin ruftend van voorpret achterover leunt, valt zijn oog op een forse maïskolf. "Een geschenk uit de hemel!" denkt hij, en gaat met de kolf aan de slag. Nadat de vleesklomp klauwend en krijsend is klaargekomen, werpt hij de kolf achter de hooiberg en gaat snel op weg. Even later komt hij zijn collega tegen. "En,lekker gegeten?" vraagt die. "Heerlijk," zegt hij, "maar jij?" "Oh, zalig! Ik zit achter een hooiberg te bidden, toen valt er plotseling zo een warme maïskolf uit de hemel, met vingerdik de boter erop!"

Nog geen stemmen
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Drie jongetjes staan op de speelplaats op te scheppen over hun vaders

Drie jongetjes staan op de speelplaats op te scheppen over hun vaders. Het eerste manneke vertelt: "Mijne Pa werkt in Brussel tot 17.00 uur en met zijne Mercedes is em al bij ons thuis om 17.30 uur." Den tweede zegt: "Mijn vader werkt in Antwerpen tot 18.00 uur en met zijne Porsche is hij al thuis om 18.20 uur". Zegt het derde manneke:
"Onze pa werkt op de gemeente tot 16.00 uur en met zijne fiets is em al thuis om 15.30 uur"

Gemiddeld: 4.3 (3 stemmen)
Categorie

Oefenen voor school

Jantje logeert in de vakantie bij Emma, die hem opeens in de hoek van de kamer ziet staan. Emma vraagt waarom hij dit nu doet.

Jantje legt uit: 'Volgende week is de vakantie voorbij en moet ik weer naar school, dus ben ik alvast aan het oefenen.'

Gemiddeld: 6.9 (7 stemmen)
Categorie

Twee visjes in de Atlantische oceaan achtervolgen een oester.

Twee visjes in de Atlantische oceaan achtervolgen een oester.
Opeens ziet èèn van de visjes in de verte een zeester.
"Wegwezen!"roept hij naar zijn makker
"Daar is de sheriff!"

Gemiddeld: 7.3 (7 stemmen)
Categorie

De kapper

Agent: 'Ik zou deze namiddag graag even naar de kapper gaan om mijn haar te laten knippen.'

Commissaris: ' Wat? Denkt u dat tijdens de werkuren te gaan doen?'

Agent: 'Laten we eerlijk zijn, commissaris. Mijn haar is toch ook zeker tijdens de werkuren gegroeid.'

Gemiddeld: 6.6 (5 stemmen)
Categorie

diarree

Een kleine jongen brost twee dagen van school. Wanneer hij terugkomt, geeft hij een briefje aan de juffrouw, waarop staat:
'Frans kon niet komen omdat hij zijn arm gebroken had.'
De juffrouw is verbaasd en zegt dan streng : 'Dat kan toch niet, een gebroken arm kan onmogelijk zo vlug genezen. Vertel me maar beter de waarheid.'
Frans bloost: 'Eerlijk gezegd, juffrouw, ik had diarree, maar mijn moeder wist niet hoe ze dat moest schrijven.'

Gemiddeld: 6.5 (6 stemmen)
Categorie