Een kok wil een kip bereiden. Hij plukt de veren van de kip en stopt hem in een pan met water. Hij vergeet echter het vuur aan te steken.

Na een kwartier komt de kip naar de kok toe en zegt:
"Of je doet het vuur aan of je geeft mijn mijn veren terug want in dat koude water krijg ik kippenvel!"

Gemiddeld: 5 (1 stem)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Bij de bakker

Jantje vraagt vijf euro aan zijn vader, maar zijn vader geeft hem niets. "Papa", zegt Jantje, "als jij mij vijf euro geeft dan vertel ik wat mama vanmorgen bij de bakker zei. " Vader pakt zijn portemonnee en geeft Jantje 5 euro. "Wat zei mama dan tegen de bakker. Jantje? ", vraagt papa. "Twee witte broden en een krentenbrood", zegt Jantje.

Gemiddeld: 5 (3 stemmen)
Categorie

Twee ballonnen op een feestje

Twee ballonnen zijn op een feestje. De ene ballon drinkt frisdrank en ineens ontploft hij.

Zegt de andere ballon: 'Ik zei het nog zo: drink nooit frisdrank met prik!'

Gemiddeld: 4.7 (3 stemmen)
Categorie

Naar de kapper

Een man en een kleine jongen kwamen samen een kapperszaak binnen. Nadat de man de volledige behandeling had ondergaan -scheren, wassen, manicuren, knippen enz.- zette hij de jongen in de stoel. "Ik ga een groene stropdas kopen om tijdens de optocht te dragen. Ik ben zo terug."
Toen het haar van de jongen was geknipt en de man nog steeds niet terug was, zei de kapper: "Het lijkt erop dat je vader je vergeten is."
"Dat was mijn vader niet", zei de jongen, "hij liep gewoon met me mee, nam mijn hand en zei: "Kom op jongen, vandaag gaan we gratis naar de kapper!"

Gemiddeld: 6.5 (2 stemmen)
Categorie

Een meisje zegt tegen een jongen

Een meisje zegt tegen een jongen: 'Wat heb jij mooie blauwe ogen!' Jongen: 'Ja, maar ik heb er wel voor moeten knokken!'

Gemiddeld: 9.3 (4 stemmen)
Categorie

Nieuwsgierig

Mama: ' Maar Jantje toch, wat doe je nu?
Je zit voor de spiegel en sluit je ogen...'
Jantje: ' Ik wil mijn gezicht ook wel eens zien als ik slaap ...'

Gemiddeld: 3 (3 stemmen)
Categorie