Een keurige heer stapte in Genève een bank binnen en vroeg naar de voorwaarden voor een lening van 2000 franc. Welke garanties kunt u geven vraagt de bankier. Mijn nieuwe Mercedes staat voor de deur, antwoordt de man. Ik kom over een week of vier terug, hier zijn de sleutels. Een goeie maand later kwam de man terug en betaalde het geleende geld terug plus 20 franc rente. Neemt u mij niet kwalijk meneer, vroeg de bankier, waarom moesteen vermogend man als u 2000 franc lenen? Eenvoudig beste kerel, waar zou ik anders voor 20 franc mijn nieuwe Mercedes een maand lang veilig kunnen parkeren?

Nog geen stemmen
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Tekenles

'Foei! Ik had je gevraagd om je lievelingsdier te tekenen en alles wat er op je blad staat is een grote zwarte vlek!' zegt de juf boos.

Leerling: ' Maar juf, ik heb mijn zwarte poes in een donkere nacht getekend!'

Gemiddeld: 3 (1 stem)
Categorie

Jantje gaat s'morgens naar school

Jantje gaat s'morgens naar school en heeft van zijn moeder lunch en een mooie blinkende rode appel meegekregen.
Op school aangekomen legt Jantje de appel op zijn tafeltje.
De Juffrouw ziet de appel liggen en zegt tegen jantje: "Jantje denk eraan in de klas wordt niet gegeten."
Om 10.00 uur het zonnetje schijnt lekker en het is lekker warm in de klas en de appel ligt Jantje toe te blinken. Jantje loopt het water uit zijn mond. De Juf staat met de rug naar de klas iets op het bord te schrijven en Jantje denkt: "Ik neem snel een hapje van de appel." Net als hij de appel wil pakken kijkt de juf om en zegt : "Jantje denk eraan, ik neem je de appel af als je erin bijt."
Shit betrapt denkt Jantje.
Intussen 11.00 uur en de Juf is druk bezig en staat met de rug naar de klas.
Jantje kan zich niet mee rinhouden en pakt de appel draait zich om en wil er net in bijten.
Plots staat de Juf naast hem en grijpt de appel uit zijn hand en zegt: "Jantje hier met de appel die is nu van mij."
Heel de klas lacht hem uit. Jantje is furieus, maar ja wat te doen.
De Juf legt de appel op haar lessenaar midden in het zonnetje zodat iedereen hem kan zien en gaat verder met de les.
Jantje baalt als een stier.
Als de middagpauze om 12.15 uur begint loopt Jantje met lood in de schoenen naar de Juf.
Hij vraagt : "Juf mag ik de appel terug hebben? "
De Juf zegt: "Jantje, als je goed hebt opgelet in de les dan kun je voor mij een goede Nederlandse zin formuleren met daarin 4 fruitnamen, dan krijg je de appel terug."
Jantje denkt diep na en zegt dan tegen de Juf:
"Juffrouw als U mij die appel niet terug geeft, dan peer ik U er eentje onder Uw pruim zodat U 7 dagen bananen schijt."
Precies 4 fruitnamen en nu had ik graag mijn appel terug ............
Heel de klas lacht........

Gemiddeld: 6.1 (7 stemmen)
Categorie

Voetbalwedstrijd

Jantje komt aan bij een voetbalwedstrijd met een kaartje voor de overdekte tribune. De controleur kijkt hem verbaasd aan en zegt: "Jij hebt zeker een rijke vader! Wat doet hij eigenlijk?"

"Die is nu aan het zoeken naar zijn kaartje."

Gemiddeld: 3.3 (3 stemmen)
Categorie

Kippen

Een man rijdt over de weg langs een boer en er lopen kippen op de weg. De man ziet een kip te laat en rijdt er één aan. De man stapt uit de auto en pakt de kip. Hij loopt naar de boer die buiten staat en vraagt: 'Is die kip van jou?' 'Nee,' zegt de boer, 'mijn kippen zijn niet plat!'

Nog geen stemmen
Categorie

Een man gaat naar de dierenarts met zijn goudvis

Een man gaat naar de dierenarts met zijn goudvis. “Volgens mij heeft hij epilepsie”, zegt hij tegen de arts. De man onderzoekt de vis en zegt: “Hij ziet er toch redelijk kalm uit meneer…”
“Ja, wacht maar tot ik hem uit de kom haal!”

Gemiddeld: 7 (2 stemmen)
Categorie