Er komt een vrouw bij de dokter en begint te vertellen: "Ik was thuis met mijn dildo aan het spelen en heb hem toen naar binnen gedaan, toen ik klaar was, kreeg ik hem er niet meer uit!"
De dokter trekt, draait en doet van alles met de dildo, maar krijgt hem er ook niet uit! "Sorry mevrouw, ik krijg hem er ook niet uit, maar ik heb hem wel zo kunnen draaien dat je de batterijen kunt vervangen!"

Gemiddeld: 7 (2 stemmen)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Onder toiletten

Wat zei het ene toilet tegen het andere toilet? 

Je ziet er getrokken uit!

Gemiddeld: 8.7 (3 stemmen)
Categorie

Koos en Nele zitten in een restaurant

Koos en Nele zitten in een restaurant. Dolverliefd kijken ze elkaar aan en fluisteren ze lieve woordjes. De ober staat al zeker tien minuten te wachten naast hun tafel om de bestelling op te nemen.

Dan zegt Koos: "Nele liefje, ik zou je wel kunnen opeten!"

"Goed," zegt de ober snel, "en wat zou u daarbij willen drinken?"

Gemiddeld: 4 (1 stem)
Categorie

Dus ik mag een agent geen 'ezel' noemen?

Een man moet voor de rechtbank verschijnen, omdat hij een agent 'ezel' noemde.
Na een hele preek van de rechter vraagt de man: "Dus ik mag een agent geen 'ezel' noemen?"
"Nee dat mag niet" antwoordt die, waarna de man vraagt: "Maar mag ik een ezel dan 'agent' noemen?"
De rechter vindt dit maar een domme vraag en antwoordt: "Natuurlijk mag dat wel."
Wanneer de man de rechtbank uitstapt passeert hij de beledigde agent en zegt: "Dag agent."

Gemiddeld: 8 (1 stem)
Categorie

Fluiten

Als Jantje met zijn mama over straat loopt is hij de hele tijd aan het fluiten.  Als mama vraagt waarom hij dat doet, antwoordt hij dat het is om de leeuwen uit de buurt te houden.  Mama antwoordt daarop: “Maar er zijn hier toch geen leeuwen?” “Zie je wel dat het helpt?”, zegt Jantje.

Gemiddeld: 7.2 (9 stemmen)
Categorie

Een Hollander doet mee aan de lotto

Een Hollander doet mee aan de lotto. En wordt hem gevraagd wat doe je als je de honderdduizend wint? 'Natellen' zegt de man. 

Gemiddeld: 7 (8 stemmen)
Categorie