Waarom is het Jan Breydel Stadion van Club Brugge niet overdekt?
...
 

Antwoord
Nog geen stemmen
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Twee zakken cement

Twee zakken cement staan wat te praten als het plots begint te regenen. "Oh nee, regen!" panikeert de ene. "Ah, da's niet erg," zegt de andere, "daar word je hard van...!"

Gemiddeld: 7 (3 stemmen)
Categorie

Een vrouw loopt over de brug in het park

Een vrouw loopt over de brug in het park. Daar hoort ze een man zingen: ‘34 tralalala!’ De vrouw snapt er niks van en loopt naar de meneer toe en vraagt: ‘Waarom zingt u 34 tralalala?’ Waarop de man antwoordt: ‘Kijk maar eens in het water.’ De mevrouw kijkt in het water en zegt: ‘Maar ik zie helemaal niets.’ ‘Buig maar eens naar voren,’ zegt de man, ‘dan ziet u het wel.’ De vrouw buigt voorover. Opeens duwt de man de vrouw van de brug, het water in. Hij begint weer te zingen: ‘35 tralalala!’

Gemiddeld: 10 (2 stemmen)
Categorie

Giraffen

'Hou jij van giraffen?', vraagt een dierenverzorger aan Jantje in de dierentuin.

'Oh, ik lust alles!' zegt Jantje trots.

Gemiddeld: 4 (2 stemmen)
Categorie

In bad

's Avonds doet een vader zijn dochtertje in bad. Als hij daarna een handdoek om haar heen slaat, zegt hij trots tegen het kind: "Zie je nu wel? Dat kunnen we ook zonder mama!"

Waarop zijn dochtertje zegt: "Alleen trekt mama eerst mijn schoenen uit."

Gemiddeld: 9.3 (4 stemmen)
Categorie

Grapje van de meester

De meester wil een grapje uithalen. "Ik zal twee vragen stellen," zegt hij, "als iemand de eerste vraag raadt, hoeft hij de tweede vraag niet te beantwoorden. Hoeveel haren heeft een koe?"
Het is doodstil in de klas. Na lang nadenken steekt Jantje zijn vinger omhoog. Jantje zegt: "37.967.234 haren meester!"
"Hoe kom je daar nu bij?", vraagt de meester verbaasd.
"Dat is vraag twee meester; die hoef ik dus niet te beantwoorden!"

Gemiddeld: 4 (2 stemmen)
Categorie