Een vrouw loopt over de brug in het park. Daar hoort ze een man zingen: ‘34 tralalala!’ De vrouw snapt er niks van en loopt naar de meneer toe en vraagt: ‘Waarom zingt u 34 tralalala?’ Waarop de man antwoordt: ‘Kijk maar eens in het water.’ De mevrouw kijkt in het water en zegt: ‘Maar ik zie helemaal niets.’ ‘Buig maar eens naar voren,’ zegt de man, ‘dan ziet u het wel.’ De vrouw buigt voorover. Opeens duwt de man de vrouw van de brug, het water in. Hij begint weer te zingen: ‘35 tralalala!’

Gemiddeld: 10 (2 stemmen)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Jantje

Jantje heeft voor zijn verjaardag een trommel gekregen.

De volgende dag zegt moeder tegen vader: ' Ik geloof niet dat de buren er erg blij mee zijn dat Jantje een trommel heeft gekregen.'

'Waarom niet?' vraagt vader.

'Wel, de buurman heeft onze Jan een groot mes gegeven en gevraagd of hij al wist wat er in de trommel zat.'

Gemiddeld: 6.2 (12 stemmen)
Categorie

Niet aankomen

Maarten is met zijn klas op bezoek in een historisch musuem. Overal hangen bordjes met "niet aankomen". Maarten trekt zich er niets van aan. Hij pakt een vaas op om er eens goed naar te kijken. "Zet die vaas direct terug", zegt de lerares op strenge toon. Maarten schrikt zo erg, dat hij de vaas laat vallen. De museumdirecteur wordt erbij gehaald. "Dat is een Chinese vaas van 5000 jaar oud die je hebt laten vallen", zegt hij boos. Maarten haalt opgelucht adem. "Gelukkig maar, Ik was even bang dat hij nieuw was."

Gemiddeld: 8 (3 stemmen)
Categorie

Jas

Wat voor jas doe je niet aan?

Antwoord
Gemiddeld: 6.5 (6 stemmen)
Categorie

Drie stoere muizen

Drie muizen zijn tegen elkaar aan het opscheppen over hoe stoer ze wel zijn.

De eerste zegt: "Ik ben zo stoer en sterk dat ik eens een volledig zakje muizenvergif heb opgegeten!"

De tweede zegt: "Wel, ik ben zo sterk dat ik eens en een muizenval ben getrapt en ik heb het ding gewoon terug opengeplooid!"

De derde lacht en zegt: "Tot later jongens, ik ga de kat nog wat gaan pesten..."

Gemiddeld: 6 (4 stemmen)
Categorie

Een vader en een moeder zijn met hun dochtertje op vakantie

Een vader en een moeder zijn met hun dochtertje op vakantie.
Als ze richting strand lopen zegt het meisje:''Mama ik ben zo moe.
Wat zou ik nu graag op een ezel zitten."
Moeder:''Dan vraag je toch of je op de schouders van je vader mag zitten!''

Nog geen stemmen
Categorie