Twee dove mensen trouwden en kwamen de eerste week tot de ontdekking dat ze niet konden 'praten' met elkaar in gebarentaal, wanneer ze het licht uitdeden. Na verscheidene mislukkingen, misverstanden en ongelukkige nachten vond de vrouw dat er een oplossing moest worden gevonden. Daarom gebaarde ze naar haar man: "Schat, waarom geven we elkaar geen eenvoudig teken, bijvoorbeeld als jij seks wil, knijp dan één keer in mijn rechterborst. Als je geen seks wil, knijp dan één keer in mijn linkerborst." De man vindt dit een fantastisch idee en gebaart terug naar zijn vrouw: "Prima idee. Als jij seks wilt met mij, trek dan één maal aan mijn penis. Wil je geen seks met mij, trek er dan 50 keer aan."
Nog 5 willekeurige moppen
Papegaai
Jantje vraagt voor zijn verjaardag een papegaai en komt met zijn vader in de dierenwinkel.
Jantje vraagt aan de verkoper 'Kan deze papegaai praten?'
De verkoper antwoordt; 'Inderdaad jongen Als je aan zijn kinkerpootje trekt zegt hij "goedemorgen". En als je aan zijn rechterpootje trekt dan zegt hij "goedenavnd"!'
Jantje vraagt aan de verkoper wat de papegaai zegt als je tegelijkertijd aan zijn linker- en rechterpootje trekt.
Waarop de verkoper zegt: 'Dan zegt de papegaai; 'Dan va ik om domkop'!'
Knikker
Een man brengt zijn auto naar de garage omdat hij onder het rijden een vervelende tik hoort. Als hij zijn wagen 's avonds wil ophalen, ziet hij dat deze helemaal uit elkaar ligt. De monteur staat ernaast met een knalrode knop : 'Sorry, meneer, het zat een beetje tegen. Hij is morgenmiddag pas klaar. Maar we hebben de oorzaak gevonden!' 'Oh, wat was er dan aan de hand?', vraagt de klant. Monteur : 'Ik denk dat uw zoontje de schuldige is, er lag namelijk knikker in asbak!'
Twee jagers lopen in het bos
Twee jagers lopen in het bos. Een van de twee zakt plots in elkaar en blijft roerloos liggen. Hij lijkt niet meer te ademen en zijn ogen staan dof. De andere man pakt zijn gsm en belt in paniek naar de hulpdiensten: "Mijn vriend is dood", stamelt hij. "Wat moet ik doen?" - "Rustig blijven, ik zal je helpen", antwoordt een kalme stem aan de andere kant van de lijn. "Eerst moeten we zeker weten dat hij dood is." Volgt een korte stilte, dan een geweerschot. "Oké", zegt de jager. "En wat nu?
Waarzegsters
Twee waarzegsters komen elkaar tegen.
Zegt de ene tegen de andere: 'Je ziet er beter uit dan volgende week.'