Een man gaat boodschappen doen. Hij loopt naar de dorpswinkel. Voor de deur hangt een bordje waarop staat: Pas op voor de hond! Als de man naar binnen loopt ziet hij een stokoude hond naast de toonbank liggen.
"Is dat de hond waarvoor ik moet oppassen? Hij ziet er niet bepaalt gevaarlijk uit. Waarom die waarschuwing?"
Zegt de Winkelier:
"Omdat klanten telkens over hem struikelen."

Gemiddeld: 4 (1 stem)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Drie generaals zitten op te scheppen

Drie generaals zitten op te scheppen. 'Onze onderzeeër kan wel tien dagen onder water blijven', zegt de eerste. De tweede zegt: 'Ha! Onze onderzeeër kan wel twintig dagen onder water blijven.' De derde generaal denkt even na en zegt dan: 'Dat is nog niks! Als wij een onderzeeër onder water sturen, dan komt hij nooit meer boven!'

Gemiddeld: 5 (2 stemmen)
Categorie

Waarom loopt u eigenlijk ongeschoren rond?

'Waarom loopt u eigenlijk ongeschoren rond?' vraagt de chef. 'Ik wil mijn baard laten staan,' zegt de beambte. 'Wat u thuis wilt doen moet u zelf weten, maar hier op kantoor moet u dat maar uit u hoofd laten.'

Gemiddeld: 4.7 (3 stemmen)
Categorie

Giftig

een slang zegt tegen een andere slang: 'Zijn wij eigenlijk giftig?'
'Waarom vraag je dat?' vraagt de andere slang.
'Omdat ik op mijn tong heb gebeten!;

Gemiddeld: 8.7 (10 stemmen)
Categorie

Een man komt al voor de achtste keer bij een bioscoop

Een man komt al voor de achtste keer bij het loket van een bioscoop en koopt weer een kaartje. De dame achter de kassa vraagt: “Waarom koopt u acht keer een kaartje voor dezelfde film?”. De man antwoordt: “Omdat ze hem bij de ingang steeds doormidden scheuren”.

Nog geen stemmen
Categorie

Weddenschap

Jolien en Naomi zitten naar een westernfilm te kijken. ‘Wedden dat die cowboy van zijn paard valt’, zegt Jolien. ‘Dat is goed’, zegt Naomi. ‘Ik wed om een fles cola dat hij niet van zijn paard valt.’ Na vijf minuten valt de cowboy inderdaad van zijn paard af. ‘Zie je nou wel, ik heb gewonnen’, zegt Jolien. ‘Maar je hoeft me geen fles cola te geven hoor. Ik heb niet helemaal eerlijk gespeeld, want ik heb deze film al eens gezien.’ Nou’, zegt Naomi. ‘Je krijgt die fles cola gewoon, hoor. Ik heb deze film ook al eens gezien. Maar ik dacht niet dat die cowboy zo dom was om voor de tweede keer van zijn paard te vallen!

Gemiddeld: 7.5 (2 stemmen)
Categorie