Jan loopt op een brug. Piet loopt naast hem. De brug zakt door. Jan valt in de sloot. Piet ook. Jan heeft nat haar. Piet niet. Hoe kan dat?

Antwoord
Gemiddeld: 7 (1 stem)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Waarom heeft Yoda geen lichaamsgeur?

Waarom heeft Yoda geen lichaamsgeur?

Antwoord
Gemiddeld: 8.5 (2 stemmen)

Ventilator

De meester vraagt zijn leerlingen een zin te bedenken waar het woord Ventilator in voorkomt. Wim: 'Het is warm in de klas, de meester zet de ventilator aan'. Henk: 'De slager zet in de zomer de ventilator aan anders bederft het vlees'. Jantje ( heel lang nadenkend) 'Als je vroeg in de bioscoop bent, heb je een betere plaats dan de VENTDIELATER komt '.

Gemiddeld: 6.8 (9 stemmen)
Categorie

onweer

Het is een hete zomerdag geweest en net als mama haar kind in bed wil stoppen breekt een hevig onweer uit. De kleine jongen is doodsbang en met een trillende stem vraagt hij: 'Mama, wil je bij mij slapen vannacht?' Moeder geeft haar zoontje een flinke knuffel en zegt: 'Dat kan niet, ik moet bij papa slapen.' Het jongetje is even stil en zegt dan: 'Wat een grote bangerik is hij toch, hè?'

Gemiddeld: 8 (2 stemmen)
Categorie

Twee baby's liggen naast elkaar in het ziekenhuis

Twee baby's liggen naast elkaar in het ziekenhuis. Zegt de ene baby tegen de andere: 'Hoe laat ben je geboren?’ Zegt de ander baby: ‘Om 12 uur ’s nachts.’ Zegt de ene baby: ‘Wauw, mocht je dan zo lang nog opblijven?’

Gemiddeld: 5.2 (5 stemmen)
Categorie

Spoken

Twee spoken vliegen over straat.
Zegt hdet ene spook tegen het andere: ' Let wel op! Je verliest je zakdoek!'
Waarop het andere spook antwoordt: ' Nee hoor, dat is mijn zoontje!'

Gemiddeld: 7 (2 stemmen)
Categorie