Jos staat in de supermarkt aan te schuiven met achter hem een knappe blondine. Wanneer hij zich omdraait, glimlacht deze naar hem en steekt haar hand als begroeting op. Hij is verbaasd en vraagt aan haar of zij hem misschien ergens van kent. Zij zegt hierop stilletjes tegen hem: ”Jij bent waarschijnlijk de vader van een van mijn kinderen.” Jos schrikt hiervan en begint diep na te denken… Plots denkt hij terug aan lang geleden, aan de eerste en enige keer dat hij vreemd gegaan is. Hij vraagt aan de blondine: ”Ben jij die blondine die ik op mijn vrijgezellenavond gepakt heb op de biljarttafel, terwijl al mijn maten ons stonden aan te moedigen terwijl jouw vriendin mij geselde met een natte seldery en een komkommer in mijn achterwerk duwde?” Waarop de vrouw verschrikt antwoordt: ”Jos, ik ben gewoon de lerares Nederlands van jouw dochter.”

Nog geen stemmen
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Getrouwd

'Met wie bent u getrouwd?'
'Met een vrouw, meneer de rechter.'
'Ja, natuurlijk bent u met een vrouw getrouwd!'
'Zo natuurlijk is dat niet, meneer de rechter. Mijn zuster, bijvoorbeeld, is met een man getrouwd.'

Gemiddeld: 7.9 (7 stemmen)
Categorie

Een dronkaard wankelt naar huis

Een dronkaard wankelt naar huis. Hij komt bij een mooie nieuw geasfalteerde weg, die door de regen blinkt als een spiegeltje. “Bah, een kanaal, en ik heb geen zwembroek bij me. Nou ja, er kijkt niemand”. Hij kleedt zich uit, neemt een aanloop, duikt en … klapt op het asfalt. “Verdraaid,” mompelt hij, “nu heeft het nog gevroren ook”.

Gemiddeld: 2 (2 stemmen)
Categorie

Grapje van de meester

De meester wil een grapje uithalen. "Ik zal twee vragen stellen," zegt hij, "als iemand de eerste vraag raadt, hoeft hij de tweede vraag niet te beantwoorden. Hoeveel haren heeft een koe?"
Het is doodstil in de klas. Na lang nadenken steekt Jantje zijn vinger omhoog. Jantje zegt: "37.967.234 haren meester!"
"Hoe kom je daar nu bij?", vraagt de meester verbaasd.
"Dat is vraag twee meester; die hoef ik dus niet te beantwoorden!"

Gemiddeld: 4 (2 stemmen)
Categorie

Mop

Waarom lacht een domkop drie keer met een mop?

Antwoord
Gemiddeld: 8.5 (4 stemmen)
Categorie

Jantje staat op straat te huilen

Jantje staat op straat te huilen. Er loopt een man voorbij en die vraagt: 'waarom huil je?' 'Ik ben mijn euro kwijt'. De man heeft het met Jantje te doen en geeft hem een Euro. Dan gaat Jantje nog harder huilen.
Zegt de man: 'wat is er nu weer'. 'Ik heb er spijt van dat ik geen 10 euro heb gevraagd'.

Gemiddeld: 6 (1 stem)
Categorie