Twee Limburgers die allebei een krantenwijk hebben, besluiten de krant maar niet te bezorgen omdat het zo regent. De ene Limburger zegt: "Wacht jij hier even." en loopt weg. Na een uur komt hij helemaal doorweekt eindelijk terug.
Vraagt de andere Limburger: "Waar was je al die tijd?" Zegt de ene: "Ja, hallo je kan het toch niet maken om niet de krant te bezorgen en dan niets tegen de abonnees te zeggen!"
Nog 5 willekeurige moppen
Maar 1 calorie
Twee blondines besloten een blikje cola light te delen. Eén blondine opende het blikje en giet de helft van de inhoud in haar eigen glas, en de andere helft in het glas van haar vriendin.
Voordat ze het blikje weggooide, bleef ze staan om de voedingswaarde-informatie op de zijkant te lezen.
‘Slechts één calorie per blikje,’ las ze hardop voor.
‘Hmm,’ mompelde de andere blondine. "Ik vraag me af in welk glas de calorie zit?"
Henkie komt de winkel binnen
Henkie komt de winkel binnen en vraagt: ‘Wat kosten die kauwgomballen, meneer?’ Winkelier: ‘Zes ballen voor vijf cent.’ Henkie: ‘Oh, dat is dan vijf ballen voor vier cent, vier ballen voor drie cent, drie ballen voor twee cent, twee ballen voor één cent en één bal voor niks!’ En hij pakt een kauwgombal en loopt de winkel uit.
Een jongen heeft een nieuwe motor gekocht
Een jongen heeft een nieuwe motor gekocht. In de garage had hij nog een oud zijspan liggen en dat monteert hij aan zijn nieuwe motor. Aan een vriend vraagt hij of hij een stukje mee wil rijden. Eenmaal op de snelweg rijden ze tachtig en ziet hij zijn vriend helemaal rood worden. De jongen denkt: 'Hij vindt het vast leuk, laat ik maar iets harder rijden.' Als ie honderd rijdt ziet hij z'n vriend helemaal groen worden. 'Ha', denkt de jongen, 'hij vindt het ontzettend leuk' en trekt op naar 120 kilometer per uur. Zijn vriend begint paars te worden en de jongen denkt: 'Zo is het wel genoeg geweest,' en ze rijden weer naar huis. Thuis vraagt hij aan zijn vriend: 'En, hoe vond je het?' Zijn vriend antwoordt: 'Ik vond het ritje wel leuk, maar wil je de volgende keer een bodem in het zijspan zetten?'