Nog 5 willekeurige moppen
Langzaam maar zeker
Een rups en een duizendpoot gaan naar een café. De rups gaat naar binnen en bestelt een glas limonade. Twee uur later is de duizendpootook binnen.
'Waar bleef je toch?' vraagt de rups.
'Er stond een bordje met de tekst: "Voeten vegen"!'
Jantien en Henk testen de lichten van de auto
Jantien en Henk testen de lichten van de auto. Jantien: ‘Doen de koplampen het goed?’ Henk: ‘Ja, die branden.’ Jantien: ‘En de achterlichten?’ Henk: ‘Ja hoor, die branden ook!’ Jantien: ‘En de richtingaanwijzer?’ Henk: ‘Jawel, oh nee, ja toch, wacht ze doen het wel, oh nee toch niet...’
Blinde klant
Ik ben werkzaam in een computerwinkel en maak dus nogal eens wat mee, maar wat er vandaag gebeurde.
Komt er een blinde man samen met stok en geleidehond de winkel in en bij een rek zet hij zijn stok er tegen aan. Vervolgens pakt hij de riem boven zijn hoofd en begint er mee te draaien zodat de hond door de winkel heen zoeft. Ik loop verschrikt op de man af en vraag of ik hem kan helpen.
"Nee hoor," zegt de man, "ik kijk alleen maar even rond!"