Twee apen zitten in een kooi in de dierentuin. Zegt de ene aap tegen de andere: 'Zielig hè, al die mensen achter de tralies!'

Gemiddeld: 6.7 (3 stemmen)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Dacht ik al

Yasmin: ‘Ken je de mop van dacht ik al?’ Maxim: ‘Nee…’ Yasmin: ‘Dacht ik al!’

Gemiddeld: 7 (1 stem)
Categorie

Koekjes of cavia

Na een lange dag zweten is een tapijtlegger eindelijk klaar met zijn werk. Hij wil even een koekje eten, maar hij kan de rol niet meer vinden. Onder het tapijt ziet hij een bobbel zitten. Hij heeft geen zin om de koekjes er onderuit te halen, dus hij stampt de bobbel plat. Dan komt de vrouw thuis en zegt tegen de man: 'Hier zijn uw koekjes en heeft u mijn cavia misschien gezien?'

Gemiddeld: 6 (3 stemmen)
Categorie

Op de motor

Er zitten drie jongens op de motor. Hoe heet de middelste?

Antwoord
Gemiddeld: 9.4 (7 stemmen)
Categorie

Paardrijles

Een man gaat paardrijden en krijgt voor het eerst rijles. De leraar zegt: 'Ga maar op het paard zitten.' De man gaat andersom op het paard zitten. De leraar zegt: 'U zit er verkeerd op, meneer.' De man zegt: 'Ik bepaal toch zelf wel welke kant ik op ga!'

Gemiddeld: 7 (1 stem)
Categorie

Een slappe tube...

Vier studenten op den unief komen zuu moar efkes 20 menute te loate op ‘t exame. De prof die zelve surveilleert zegt dan ze were meuge kîeren en ulder exame op hulderen buik meuge schrijve.

Afijn, ze zitten aan zijn ures te zoagen en zegge danz’ ale viere thupe mee den auto gekome zijn en danze ne slappen band g’had hèn. Allee, de prof loat hem vermurwen en ze meuge de weke doarachter hulder examen herbeginnen.

Vaneigest woaren ze tons wel in tije. Ze wierden allemoal in een appoart burootse gezet en veuren hulder lagt er een papier mee moar ien vroage: “Welksten band waster slap?...”

bron: lollekes www.sosseteit.gent

Gemiddeld: 8.3 (3 stemmen)
Categorie