Het slechte nieuws is dat ik vandaag mijn cactus heb laten vallen.
Het nog slechtere nieuws is dat ik hem kon opvangen.
Het slechte nieuws is dat ik vandaag mijn cactus heb laten vallen.
Het nog slechtere nieuws is dat ik hem kon opvangen.
Op een nacht zitten er twee vampieren in een park. Zegt de ene tegen de andere: "Ik heb honger, ik ga wat bloed zuigen."
Twee minuten later komt hij terug met bloed om zijn mond. Vraagt de ander: "Hoe heb je dat voor elkaar gekregen?"
"Zie je daar die lantaarnpaal staan?"
"Ik zag die dus niet."
Jantje staat op straat te huilen. Er loopt een man voorbij en die vraagt: 'waarom huil je?' 'Ik ben mijn euro kwijt'. De man heeft het met Jantje te doen en geeft hem een Euro. Dan gaat Jantje nog harder huilen.
Zegt de man: 'wat is er nu weer'. 'Ik heb er spijt van dat ik geen 10 euro heb gevraagd'.
Jantje zegt tegen zijn vader: ‘Papa, ik wil later rijk worden, maar ik hoef geen bad in mijn huis.’ Zegt zijn vader: ‘Waarom dan?’ Zegt Jantje: ‘Ik wil namelijk stinkend rijk worden!’
Moeder is druk bezig in de keuken terwijl Jantje in de huiskamer televisie aan het kijken is.
Opeens hoort ze enorme klap en gerinkel. Ze rent de huiskamer in en ziet Jantje met een hamer in zijn handen staan.
De televisie ligt helemaal aan diggelen. "Maar Jantje," roept moeder, "wat heb je nu gedaan?"
Jant zegt: "Ik kon nog net de boze wolf stoppen voordat hij Roodkapje op zou eten!"