Er was eens een banaan , een appelsien en een sigaret.
De banaan zegt:"mijn leven is toch erg he , eerst pellen ze me en dan eten ze me op.

"Dat is nog niks" zei de appelsien."Mij pellen ze ook ,maar dan persen ze me samen om me op te drinken.

"Dat is ook nog niks " zei de sigaret.
"Bij mij steke ze eerst mijn haar in de fik en dan zuigen ze aan mijn poepeke!!

Gemiddeld: 6 (2 stemmen)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Niet aankomen

Maarten is met zijn klas op bezoek in een historisch musuem. Overal hangen bordjes met "niet aankomen". Maarten trekt zich er niets van aan. Hij pakt een vaas op om er eens goed naar te kijken. "Zet die vaas direct terug", zegt de lerares op strenge toon. Maarten schrikt zo erg, dat hij de vaas laat vallen. De museumdirecteur wordt erbij gehaald. "Dat is een Chinese vaas van 5000 jaar oud die je hebt laten vallen", zegt hij boos. Maarten haalt opgelucht adem. "Gelukkig maar, Ik was even bang dat hij nieuw was."

Gemiddeld: 8 (3 stemmen)
Categorie

De poetsvrouw

De poetsvrouw laat antieke chinese vaas vallen.
“Wat doe je nu?”, roept de heer des huizes. “Dat was een vaas uit 1610!”
“Oef,” antwoordt de poetsvrouw. “Ik dacht dat het een nieuwe was.”

Gemiddeld: 6 (2 stemmen)
Categorie

bij de opticien

Er komt een wc-pot bij de opticien. Zegt de wc-pot: "ja meneer ik zie geen reet." Zegt de opticien: "ja dan moet je je bril vervangen!"

Gemiddeld: 6.5 (2 stemmen)
Categorie

Jantje zit op school.

Jantje zit op school. De meester zegt: ‘Morgen moet je de eerste drie letters van het alfabet kennen.’ De schoolbel luidt en Jantje gaat naar huis. Hij vraagt aan zijn vader die voetbal aan het kijken is: ‘Wat is de eerste letter van het alfabet?’ Zegt zijn vader: ‘Shit’, want de tegenpartij scoort net. Dan gaat hij naar zijn zus en vraagt: ‘Wat is de tweede letter van het alfabet?’ Zijn zus zegt: ’Barbieclub’, want ze is net met de Barbies aan het spelen. Dan gaat hij naar zijn broer en vraagt: ‘Wat is de derde letter van het alfabet?’ Zegt hij: ‘Olé olé olé olé’, want hij wint net met een computerspelletje. Jantje komt de volgende dag op school. De meester vraagt: ‘Wat is de eerste letter van het alfabet?’ Zegt Jantje: ‘Shit.’ Dan zegt de meester: ‘Van wie heb je die taal?’ Zegt Jantje: ‘Van de Barbieclub.’ De meester zegt: ‘En nu naar de gang.’ Antwoordt Jantje: ‘Olé, olé, olé, olé!’

Gemiddeld: 8.5 (11 stemmen)
Categorie

Snelste vader

Er zitten drie jongens op het schoolplein. Zegt de eerste: "Ik heb de snelste vader van de wereld".
"Hoezo"? vraagt de ander.
"Awel, mijn vader is F16 piloot", zegt de eerste.
Daarop anwoordt de tweede: "Pfoeh dan is mijn vader sneller want die is astonaut.
Waarop nummer drie zegt: "Dan is mijn vader nog sneller want die is ambtenaar, hij werkt van negen tot vijf, maar is om drie uur al thuis!"

Gemiddeld: 6.5 (4 stemmen)
Categorie