Een zatlap geraakt na het cafébezoek niet meer zonder hulp naar huis. Een kroegkennis stelt voor hem naar huis te brengen. "Da's een goed idee, dan zal ik u een tonen waar ik woon!"

Na een tijdje rijden komen ze in de buurt van de woning en begint onze zuipschuit zijn verhaal: "Voilà zie, dat is hier mijn straat!... En dat hier dat is mijn huis... En wat vindt ge van mijn oprit? Sjiek hé!...Hier zie, dat is de hall, en dat hier de living. Awel, wat vinde ervan??" De kennis begint het gestoef stillekesaan beu te worden en wil vertrekken. "Minuut, maat, ge hebt mijn slaapkamer nog niet gezien!"

Beiden gaan naar de slaapkamer: "Voilà se, da's nu mijn slaapkamer, en in dat bed daar, dat is mijn vrouw en daarnaast awel, da ben ekikke!"

Nog geen stemmen
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Meisjes zijn beter dan jongens

Meisje: "Meisjes zijn beter dan jongens."

 Jongen: "Waarom maakte God dan eerst jongens?" 

Meisje: "Duh, je moet eerst een beetje oefenen voor je een deftig resultaat krijgt."

Nog geen stemmen
Categorie

Gratis en voor niks

Jantje vraagt op een gegeven moment aan zijn leraar: 'Meester, wat is het verschiltussen GRATIS en VOOR NIKS?' 'Nou, dat is in jouw geval erg simpel: Je mag gratis naar school, maar voor jouw is dat voor niks.

Gemiddeld: 4 (2 stemmen)
Categorie

Hoe laat is het?

Mieke vraagt aan mama hoe laat het is.
Mama: ' Het is twaalf uur.'
Mieke: ' Dat is gek. Ik vraag de hele dag aan iedereen hoe laat het is en ik krijg steeds een ander antwoord!'

Gemiddeld: 8 (3 stemmen)
Categorie

Politie in de buurt?

Midden in de nacht wordt een man door een andere man aangesproken.
"Weet u misschien of hier in de buurt een politieauto rondrijdt?"
"Nee mijnheer, sorry, niet gezien."
"O jee, is hier in de buurt dan een politiebureau?"
"Nee sorry, dat is aan de andere kant van de stad. Maar kan ik u misschien ergens mee van dienst zijn?"
"Jazeker, nergens politie te bekennen, dan is dit een overval!"

Gemiddeld: 6 (1 stem)
Categorie

1 min 1

De juf schrijft op het bord 1-1 en vraagt hoeveel dat is.

Jantje denkt eens goed na en zegt: "Gelijkspel, juffrouw!"

Gemiddeld: 7.7 (6 stemmen)
Categorie