Een vrouw leest de krant en zegt tegen haar man : ‘Wist je dat mannen 30.000 woorden per dag gebruiken en vrouwen slechts 15.000 ?’ Haar man antwoordt : ‘Dat is gemakkelijk te verklaren. Wij  moeten altijd alles twee keer zeggen voordat jullie iets begrijpen !’

Gemiddeld: 5 (1 stem)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Jantje zit op school.

Jantje zit op school. De meester zegt: ‘Morgen moet je de eerste drie letters van het alfabet kennen.’ De schoolbel luidt en Jantje gaat naar huis. Hij vraagt aan zijn vader die voetbal aan het kijken is: ‘Wat is de eerste letter van het alfabet?’ Zegt zijn vader: ‘Shit’, want de tegenpartij scoort net. Dan gaat hij naar zijn zus en vraagt: ‘Wat is de tweede letter van het alfabet?’ Zijn zus zegt: ’Barbieclub’, want ze is net met de Barbies aan het spelen. Dan gaat hij naar zijn broer en vraagt: ‘Wat is de derde letter van het alfabet?’ Zegt hij: ‘Olé olé olé olé’, want hij wint net met een computerspelletje. Jantje komt de volgende dag op school. De meester vraagt: ‘Wat is de eerste letter van het alfabet?’ Zegt Jantje: ‘Shit.’ Dan zegt de meester: ‘Van wie heb je die taal?’ Zegt Jantje: ‘Van de Barbieclub.’ De meester zegt: ‘En nu naar de gang.’ Antwoordt Jantje: ‘Olé, olé, olé, olé!’

Gemiddeld: 8.5 (11 stemmen)
Categorie

Koe van 20.000 euro

Pietje loopt langs een boerderij en ziet dan op een bord staan:
'Melkkoe te koop voor 20.000 euro'
Dus hij belt aan en zegt tegen de boer dat die de koe zo nooit aan die prijs zou kunnen verkopen. Zegt de boer: "Dat zegt u, binnen een week is deze koe verkocht, let op mijn woorden!"

De volgende dag loopt Pietje weer langs de boerderij en ziet tot zijn verbazing dat het bord verdwenen is. Zegt de boer blij tegen Pietje:
"Khad het u gezegd he, er kwam een stommeling langs die de koe wou ruilen voor 2 kikkers van 10.000 euro per stuk!"

Gemiddeld: 4 (1 stem)
Categorie

Les Nederlands

Jantjre leert op school de verleden tijd.
De juf vraagt:' Wat is de verleden tijd van de zin: Ik eet een kommetje komkommersla?'
Waarop Jantje antwoordt; 'Ik at een kwammetje kwamkwammersloeg!'

Gemiddeld: 7.5 (11 stemmen)
Categorie

Glazen

Uit welke glazen kan je niet drinken?

 

Antwoord
Gemiddeld: 7.3 (6 stemmen)
Categorie

Een brief aan oma

Jantje schrijft een brief aan oma, en schrijft: Lieve oma, ik schrijf heel langzaam omdat ik weet dat u niet meer zo snel kan lezen.

Gemiddeld: 8.2 (11 stemmen)
Categorie