Een vliegtuig stort neer in de jungle. De enige overlevende is John Woodhouse. Samen met zijn accordeon begeeft hij zich op weg naar de bewoonde wereld. Plots komt er een leeuw aanstormen. John Woodhouse begint op zijn accordeon te spelen, en de leeuw doet hem niks. Even later komt een tweede leeuw aanstormen. John Woodhouse begint nog wat harder te spelen, en ook deze leeuw doet hem niks. Dan komt er een derde leeuw aanstormen. John Woodhouse gaat nog harder spelen, maar de leeuw blijft doorlopen en vreet hem helemaal op.Zitten er twee apen in de boom. Zegt de ene tegen die andere: 'Ik heb het je toch gezegd. Als die dove straks komt: die heeft hem!'
Nog 5 willekeurige moppen
Ambtenaren en koffie
Een ambtenaar zit koffie te drinken. De kantinejuffrouw vraagt hem :'Wilt u nog een tweede kopje?'
'Nee', zegt hij, 'dank u wel, anders kan ik vanmiddag niet slapen!'
Twee slakken
Twee slakken zitten gezellig op het strand als ze plots een naaktslak zien voorbijkomen. Roept die ene slak: "Wegwezen, het is hier een naaktstrand!"
maar dan moet ie wel morgen klaar zijn
Een agent houdt een fietser aan:
"Uw bel is kapot, uw remmen werken niet en u heeft geen verlichting, dat gaat u 25 euro kosten"
Zegt de fietser: "Dat is goed, maar dan moet ie wel morgen klaar zijn!"
Paard gestolen
Een cowboy komt de saloon binnen, slaat enkele borrels achterover, maar als hij vertrekt, stelt hij vast dat zijn paard is gestolen.
Woedend roept de cowboy: 'Als ik niet snel mijn paard terug heb, zal hier hetzelfde gebeuren als in 1980!'
Het wordt ijzig stilin de saloon. Dan vraagt iemand: 'En wat is der in 1980 gebeurd?'
'Toen ben ik lopend naar huis gegaan!'