Een ambtenaar komt bij het opruimen van een lang vergeten archiefkast een oude, koperen olielamp tegen. Als hij het stof ervan af wrijft, verschijnt er bij toverslag een geest die hem drie wensen toestaat.

"Ik zou wel een lekker koud biertje lusten," zegt de ambtenaar.
Poeff! Meteen staat er een biertje voor zijn neus. Nu pas heeft de ambtenaar door dat het geen geintje is van een zich vervelende collega. En hij besluit om zijn volgende wensen wat minder nonchalant te kiezen.

Na lang nadenken zegt hij: "Ik wil naar het mooiste onbewoonde eiland in de Stille Oceaan, waar ik in het gezelschap zal zijn van tientallen bloedmooie nymfomanes."
Poeff! En daar staat hij al op een hagelwit strand, omgeven door de mooiste vrouwen die je je maar kunt voorstellen. Verzucht de man: "Ik wou dat ik nóóit meer hoefde te werken..."

En Poeff! Daar zit hij weer keurig achter zijn bureau.

Nog geen stemmen
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Mlobiel

Hoe noem je een mobiel die in de wc is gevallen? 

Antwoord
Gemiddeld: 8 (1 stem)
Categorie

Twee soorten spijkers

Jut legt een vloer.
Ze pakt een spijker.
Ze slaat hem in de vloer.
Jut pakt nog een spijker.
Ze kijkt er eens goed naar.
Dan gooit ze hem weg.
Weer pakt ze een spijker.
Ze slaat hem in de vloer.
Dan gooit ze wéér een spijker weg.
En nog een.
Jul zegt: 'Wat doe je?'
Jut laat Jul twee spijkers zien.
'Kijk  ', zegt ze.
Er zijn twee soorten.
Bij deze soort zit de punt onder.
En de kop boven.
Maar bij die andere zit de kop onder.
En de kop boven.
Daar heb ik niets aan.
Die gooi ik weg.'
'Wat ben jij een oen!' zegt Jul.
'Die gooi je toch niet weg!'
Hij wijst naar boven.
Die met de punt omhoog, die zijn voor het dak!'

Nog geen stemmen
Categorie

Prachtige sterrenhemel

Tom en Koos zijn aan het kamperen.

Het is één uur 's nachts en Tom wordt wakker:l: wat zeg je daar  "Zeg, Koos, kijk eens naar die prachtige sterren en die heldere hemel: wat zeg je daarvan?"

_"Dat het morgen mooi weer wordt?"

"Nee, slimmerik, dat wil zeggen dat onze tent gepikt is!"

Gemiddeld: 10 (2 stemmen)
Categorie

Lekker zwemmen

'Mama, mag ik naar het nieuwe zwembad?'

'Tuurlijk' zegt mama.

Jantje gaat zwemmen en komt thuis met een gebroken been. De volgende dag vraagt Jantje of hij weer naar het zwembad mag.

Hij komt thuis nu en nu is het andere been gebroken. De volgende dag vraagt Jantje weer of hij naar het zwembad mag.

'Toe, mama, mag ik alsjeblieft naar het zwembad?' zegt hij. 'Vandaag wordt het gevuld met het water!'

 

Gemiddeld: 8.6 (8 stemmen)
Categorie

Jantje gaat naar de dokter.

Jantje gaat naar de dokter. Hij zegt: 'Als ik hier duw doet het pijn en als ik hier duw doet het ook pijn. En als ik hier duw doet het ook pijn!' De dokter zegt: 'Ik zie het al. Je vinger is gebroken!'

Gemiddeld: 8.6 (7 stemmen)
Categorie