Er was eens en hij leefde in een bos. Het bos was zo groot dat hij nog nooit een ander dier had gezien. Het toeval is dat hij juist vandaag twee dieren tegen komt. Het was een konijn die achterna gezeten wordt door een beer. De kikker is zo verbaasd dat hij STOP!!! roept. Wonderbaarlijk stoppen ze. De kikker zegt: "Omdat jullie de eerste dieren zijn die ik ooit ben tegengekomen mogen jullie alle twee drie wensen doen."
De beer wenst dat alle beren vrouwtjes worden behalve hijzelf. En dat komt uit. Het konijn wenst een motorhelm. De beer denkt: wat moet hij met een moterhelm?
De beer wenst nu dat alle beren in Europa vrouwtjes worden behalve hijzelf. Het konijn wenst nu een motorfiets. Hij gaat er op zitten,doet zijn helm op en start de motor. De beer denkt: waarom wenst hij niet gewoon geld. De beer wenst dat alle beren vrouwtjes worden behalve hijzelf.
Het konijn wenst nu: "Ik wens dat de beer hiernaast mij homo wordt en hij rijdt hard weg!!"
Nog 5 willekeurige moppen
Groter maken
Jantje: 'Papa, klopt het dat jouw leesbril alles groter maakt?'
Vader: 'Ja, dat klopt.'
Jantje: 'Zet hem dan maar op als je mijn rapportcijfers leest!'
Nee Jantje, alles wat op de grond ligt is vies
Jantje loopt met zijn oma overstraat en ziet 1 euro liggen en zegt: "Oma mag ik 1 euro van de grond pakken?"
Oma zegt: "Nee Jantje, alles wat op de grond ligt is vies!"
Vervolgens komt Jantje 5 euro op de straat tegen en zegt: "Oma mag ik die 5 euro van de grond pakken?"
Oma zegt: "Nee Jantje, alles wat op de grond ligt is vies!"
Vervolgens valt oma en vraagt: "Jantje, wil je mij even helpen?"
Jantje zegt: "Nee oma, alles wat op de grond ligt is vies" en Jantje loopt vrolijk verder.
stotteraar
“Een man hoort op straat toevallig hoe een stotteraar een jongetje de weg vraagt. “K ku ku kun j j jij m m me de w w we weg n n naar h het sta sta stat station ve vertellen?”. Het jochie kijkt met grote ogen en rent dan weg. De man op zijn beurt wijst de stotteraar de weg. Even later ziet hij het knulletje bij een speelgoedwinkel staan. “Dat was helemaal niet netjes van je om weg te lopen. Je kunt zo’n man best gewoon de weg wijzen”, zegt hij tegen de knaap. “J J ja”, stamelt de kleine, “en d d da dan een k k knal v voor mijn k k kop k kr krijgen om omdat i ik h hem n n na nadoe z zeker!”
Een man zit in de bus
Een man zit in de bus. Tegenover hem zit een eekhoorn. De eekhoorn zegt: ‘Waarom staar je zo naar me?’ ‘Nou,’ zegt de man, ‘dat zie je niet zo vaak, een eekhoorn in de bus.’ Waarop de eekhoorn zegt: ‘Dat zul je ook nooit meer zien, want mijn scooter is bijna gerepareerd!