Een krokodil wil een politieke partij oprichten, dus gaat hij het bos in om partijgenoten te zoeken. "Zeg beer, wil jij lid worden van mijn politieke partij?"
Beer: "Wat voor partij?"
Krokodil: "De Socialistische Partij!"
De beer denkt even na en zegt: "Ik loop in een bontjas, mijn vrouw loopt in een bontjas, mijn kinderen hebben allemaal een bontjas, nee, dan kun je geen lid worden van de Socialistische Partij."
De krokodil gaat verder. "Zeg slak, wil jij lid worden van de Socialistische Partij?"
De slak denkt even na en zegt: "Ik heb een eigen huis, mijn vrouw heeft een eigen huis, mijn kinderen hebben allemaal een eigen huis, nee, dan kun je geen lid worden van de Socialistische Partij."
De krokodil wil verder lopen, maar dan vragen de beer en de slak aan de krokodil: "Waarom wil jij eigenlijk een Socialistische Partij oprichten?"
Waarop de krokodil antwoordt: "Ik heb een grote bek, mijn vrouw heeft een grote bek en mijn kinderen hebben ook een grote bek..."

Gemiddeld: 4.5 (2 stemmen)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Marcel bij de dokter

Marcel komt bij de dokter en zegt: 'Ik hoor maar half.'

De dokter wil dat even testen en zegt: 'Wilt u herhalen wat ik nu zeg? 66.'

Waarop Marcel zegt: '33.'

Gemiddeld: 7 (1 stem)
Categorie

Wat is groen en zit aan een auto?

Wat is groen en zit aan een auto?

Antwoord
Gemiddeld: 7.7 (3 stemmen)
Categorie

Komt een skelet bij de dokter

Komt een skelet bij de dokter, zegt de dokter: “Kon u niet eerder komen?

Gemiddeld: 3 (2 stemmen)
Categorie

Moeilijke woorden

De meester is in de les met moeilijke woorden bezig: "Wie van jullie kan het langste woord bedenken?"

"Tentoonstelling!" roept iemand.

"Kattententoonstelling!" roept iemand anders.

Dan zegt Jantje: "Elastiek."

De meester kijkt verbaasd: "Dat is toch niet zo lang?"

"Nee, maar als je het uittrekt wel!"

Gemiddeld: 7.5 (4 stemmen)
Categorie

Zondagen

'Hoeveel dagen zijn er in een maand?' vraagt de juf.

'Veel zondagen en verlofdagen.' zegt een leerling.

Gemiddeld: 7 (2 stemmen)
Categorie