Tijdens een bijeenkomst van de ambtenaren wordt er beslist om nog maar één dag in de week te werken, 's woensdags.
Roept er plots ene achteraan in de zaal: "Toch ni élke woensdag?"
Tijdens een bijeenkomst van de ambtenaren wordt er beslist om nog maar één dag in de week te werken, 's woensdags.
Roept er plots ene achteraan in de zaal: "Toch ni élke woensdag?"
Twee gekken proberen te ontsnappen uit het gekkenhuis.
Zegt de ene: 'Ga eens kijken of het hek hoog of laag is,'
'Waarom?'
'ik wil weten of we eroverheen of eronderdoor moeten, sufferd!' antwoordt de ander geïrriteerd.
Vijf minute later komt de tweede gek terug.
'We hebben geen geluk. We kunnen er niet over of onder. Er is namelijk helemaal geen hek ...'
Jantien en Henk testen de lichten van de auto. Jantien: ‘Doen de koplampen het goed?’ Henk: ‘Ja, die branden.’ Jantien: ‘En de achterlichten?’ Henk: ‘Ja hoor, die branden ook!’ Jantien: ‘En de richtingaanwijzer?’ Henk: ‘Jawel, oh nee, ja toch, wacht ze doen het wel, oh nee toch niet...’
De moeder van Jantje zet een bord soep voor hem op tafel en roept Jantje dat hij moet eten. Ze zegt: “Ik heb het tafelkleed net gewassen, dus maak het niet vies!
Als je knoeit houd ik per vlek twee euro op je zakgeld in.” Vervolgens gaat ze de keuken weer in.
Als ze terugkomt, ziet ze jantje met zijn lepel soep uitsmeren over het laken. Ze is woedend en schreeuwt naar Jantje: “Wat ben je aan het doen!?”
Jantje zegt: “Ik maak van drie vlekken één vlek, dan ben ik minder zakgeld kwijt.”