Een aannemer van een Japanse en een Belgische bouwfirma wedden wie er het snelste een appartementsgebouw van 30 hoog kan bouwen.
Na een maand zendt de Japanner een E-mail naar de Belg met volgende tekst: "Geef ons nog 10 dagen en we zijn klaar."

Per kerende zendt de Belg een e-mail: "Awel stuur ons nog 10 formulieren en we starten."

Nog geen stemmen
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Jantje gaat bij oma en opa logeren

Jantje gaat bij oma en opa logeren. Jantje zegt: 'Oma, ik moet piesen.' Oma zegt: 'Bah wat een vies woord, zeg maar fluiten.' Even later gaan ze slapen. Jantje krijgt een nachtmerrie en mag bij oma en opa in bed slapen. Jantje zegt: 'Opa, ik moet fluiten.' Opa zegt: 'Jantje, je kunt toch niet zomaar midden in de nacht fluiten.' Jantje zegt: 'Maar ik moet echt!' Opa zegt: 'Ach, doe het dan maar heel zachtjes in mijn oor.'

Gemiddeld: 8.6 (5 stemmen)
Categorie

Lef

Wat is het toppunt van lef?

Antwoord
Gemiddeld: 7 (1 stem)
Categorie

Toppunt

Wat is het toppunt van beleefdheid?

Antwoord
Gemiddeld: 7.8 (5 stemmen)
Categorie

mooi

De juffrouw van Jantje geeft uitleg over verleden tijd en tegenwoordige tijd. "Als ik zeg dat ik mooi was, dan is het verleden tijd. Jantje, wat is het dan als ik zeg dat ik mooi ben?" Jantje: "Een regelrechte leugen, juf!"

Gemiddeld: 6.3 (4 stemmen)
Categorie

Fee en Job lopen op straat

Fee en Job lopen op straat. 'Wat liggen daar voor kleine ronde balletjes', vraagt Job. 'Dat zijn snoepjes waar je slimmer van wordt', antwoordt Fee. Job eet er eentje op en spuugt alles meteen weer uit. 'Bah, dit zijn konijnenkeutels!' Zegt Fee: 'Zie je, je wordt nu al wat slimmer.'

Gemiddeld: 7.3 (3 stemmen)
Categorie