Er was eens een weiland. Aan de ene kant stond er een koe en aan de andere kant een stier.De stier heette Hannibal. Hannibal was hartstikke verliefd op die aantrekkelijke koe. Hij had al een paar keer geprobeerd om over de prikkeldraad te springen, maar dat lukte steeds maar niet.

Toen werd Hannibal zo wanhopig,dat hij het nog 1x probeerde. Hij nam een aanloop en............... Het was gelukt! Hij was erover! Hij rende op de koe af en zij vroeg:"Hoe heet je lekkere stier? "Waarop Hannibal zei: "Noem me maar Hanni, want de rest is aan den draad blijven hangen!"

Nog geen stemmen
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Koemest voor de tuin

Een man kwam thuis met twee grote emmers koemest voor de tuin die hij bij een boer uit de buurt gehaald had.

"Waar is dat voor?" vroeg zijn zoontje van zes.

_"Voor de aardbeien." zei de man.

Het zoontje staarde hem aan en zei toen:"Ik heb ze liever met slagroom. Mag dat ook?"

Gemiddeld: 3.5 (2 stemmen)
Categorie

Papegaai

'Je papegaai is vandaag weggevlogen,' zegt Henrietta tegen Tom.

'Ik had het kunnen weten!' zucht Tom. 'Toen ik gisteren mijn huiswerk voor Aardrijkskunde zat te maken, zat hij steeds over mijn schouder mee te kijken!'

Gemiddeld: 7.8 (4 stemmen)
Categorie

Gekke graskorrel

Een gek mag een tijdje uit het gekkenhuis omdat hij niet meer denkt dat hij een graskorrel is. Na vijf minuten komt hij gillend terug rennen. 'Help, help!' roept hij. 'Wat is er?' vraagt de directeur. 'Een kip!' gilt de gek. 'Maar je denkt nu toch niet meer dat je een graskorrel bent?' vraagt de directeur. 'Ja, maar hoe kan die kip dat dan weten?' zegt de gek!

Gemiddeld: 3 (1 stem)
Categorie

Marcel bij de dokter

Marcel komt bij de dokter en zegt: 'Ik hoor maar half.'

De dokter wil dat even testen en zegt: 'Wilt u herhalen wat ik nu zeg? 66.'

Waarop Marcel zegt: '33.'

Gemiddeld: 7 (1 stem)
Categorie

Aardbei

Wat is net geen aardbei?

Antwoord
Gemiddeld: 6.5 (2 stemmen)
Categorie