Douanebeambte: 'Dag meneer pastoor, nog iets aan te geven?'
Pastoor: 'Nee hoor, helemaal niets.'
Douanebeambte: 'Oh nee, wat zijn dit voor flessen dan?'
Pastoor: 'Da's heilig water uit Lourdes.'
Douanebeambte: 'Heilig water? Dit is zuivere cognac!'
Pastoor: 'Prijs de Heer! Een wonder! Een wonder....'
Nog 5 willekeurige moppen
Paarden
Welke ziekte vinden paarden het ergst van allemaal?
Opruimen
'Jantje, waarom breng je al je speelgoed naar de zolder' vraagt mama.
Jantje antwoordt: 'Dat wil ik daar verstoppen, anders denkt Sinterklaas dat ik alles al heb.'
Dom blondje wacht op de bus
Een dom blondje staat te wachten bij de bushalte terwijl er een agent langs komt gelopen en vraagt: “Dame, kan ik u misschien ergens mee helpen?” “Ja” zegt het blondje “Welke bus moet ik pakken om bij het museum te komen?” De agent antwoordt: “Dan moet je bus 54 nemen” Het blondje bedankt de agent en wacht op de desbetreffende bus.
Zes uur later doet de agent nog een keer zijn ronde en ziet tot zijn stomme verbazing het blondje nog steeds staan en zegt: “U had toch allang weg moeten wezen?” Waarop het domme blondje antwoordt “Nou, ik heb er nog maar 50 zien langs rijden hoor!”
Mama, mag ik een nieuwe pop?
'Mama, mag ik een nieuwe pop?' vraagt Rosan. 'Maar kindje, zegt haar moeder, je hebt toch nog een goede pop!'' Ja, maar Mama, jij krijgt toch ook een baby, terwijl ik nog goed ben?'