Een grapjas installeert zich tussen de hengelaars met een lijn zonder koord aan. Een voorbijganger passeert geamuseerd bij het zien van deze gek en vraagt: "Awel, hebt ge er al veel gevangen vandaag?"

Nog meer geamuseerd antwoordt de hengelaar: "Gij zijt vandaag al de zestiende!"

Gemiddeld: 3 (1 stem)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Twee vampieren in een park

Op een nacht zitten er twee vampieren in een park. Zegt de ene tegen de andere: "Ik heb honger, ik ga wat bloed zuigen."

Twee minuten later komt hij terug met bloed om zijn mond. Vraagt de ander: "Hoe heb je dat voor elkaar gekregen?"

"Zie je daar die lantaarnpaal staan?"

"Ik zag die dus niet."

Gemiddeld: 6 (3 stemmen)
Categorie

Ventilator

De meester vraagt zijn leerlingen een zin te bedenken waar het woord Ventilator in voorkomt. Wim: 'Het is warm in de klas, de meester zet de ventilator aan'. Henk: 'De slager zet in de zomer de ventilator aan anders bederft het vlees'. Jantje ( heel lang nadenkend) 'Als je vroeg in de bioscoop bent, heb je een betere plaats dan de VENTDIELATER komt '.

Gemiddeld: 6.8 (9 stemmen)
Categorie

Hoe gaat een konijn op jacht?

Hoe gaat een konijn op jacht?

Antwoord
Gemiddeld: 2 (2 stemmen)
Categorie

Heb jij nog een dobbertje voor me

Een Nederlander en een Belg zitten naast elkaar te vissen. Plotseling vraagt de Belg: “Heb jij nog een dobbertje voor me want de mijne gaat helemaal onder..”

Gemiddeld: 5.3 (3 stemmen)