Een drol en een appel liggen op straat. Ineens wordt de appel opgepakt en opgegeten. De drol zegt tegen de appel: 'Tot straks!'

Gemiddeld: 7 (3 stemmen)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Wat is het toppunt van zelfvertrouwen?

Wat is het toppunt van zelfvertrouwen?

Antwoord
Gemiddeld: 8.2 (6 stemmen)
Categorie

Brievenbus

John tegen Klaas: 'Weet jij het verschil tussen een geit en een brievenbus?'

Klaas: 'Eh... neen.'

John: 'Dan kun je maar beter geen postbode worden!'

Gemiddeld: 8 (1 stem)
Categorie

Rusten

Een oudere, moe lijkende hond liep mijn tuin in. Aan hoe hij eruit zag, kon ik zien dat hij goed verzorgd was en waarschijnlijk dus een liefhebbend thuis had. Hij kwam op z'n gemakje naar me toe en ik gaf hem een paar klopjes op zijn kop; daarna volgende hij me mijn huis in, liep langzaam naar de hal, krulde zich op in de hoek en viel in slaap. Een uur later liep hij naar de deur en ik liet hem eruit.

De volgende dag was hij er weer, groette me in de tuin, liep naar binnen, zocht zijn plekje in de hal en sliep er weer een uurtje.

Op deze manier verliep het een paar weken. Nieuwsgierig geworden klemde ik een briefje aan zijn halsband:
"Ik wil graag weten wie de eigenaar is van deze mooie, lieve hond en of u zich ervan bewust bent dat uw hond haast elke middag naar mijn huis komt om te slapen."

De volgende dag arriveerde de hond voor zijn dutje, met een ander briefje aan zijn halsband:
"Hij woont in een huis met 6 kinderen, waarvan 2 jonger zijn dan 3 jaar. Hij probeert zijn slaap in te halen. Mag ik morgen met hem meekomen?"

Gemiddeld: 2 (2 stemmen)
Categorie

Een gek mag een tijdje uit het gekkenhuis

Een gek mag een tijdje uit het gekkenhuis omdat hij niet meer denkt dat hij een graskorrel is. Na vijf minuten komt hij gillend terug rennen. 'Help, help!' roept hij. 'Wat is er?' vraagt de directeur. 'Een kip!' gilt de gek. 'Maar je denkt nu toch niet meer dat je een graskorrel bent?' vraagt de directeur. 'Ja, maar hoe kan die kip dat dan weten?' zegt de gek!

Gemiddeld: 8 (2 stemmen)
Categorie