Een pastoor woont in de pastorie in een klein dorpje en recht over het huis van de pastoor staat er een woning waarin een beeldschoon meisje woont dat telkens voor het open raam haar kleren aan- en uitdoet.

Dat begint natuurlijk op het gemoed te werken van de pastoor en aangezien zijn meid regelmatig op bezoek gaat bij die beeldschone buurvrouw, geeft hij zijn meid een briefje mee waarop staat geschreven:

"Wees een dame en sluit uw ramen"

Na een uurtje komt zijn meid terug bij hem en zij heeft ook een briefje mee van de beeldschone vrouw waarop staat geschreven:

"Wees een heer en kom een keer"

Nog geen stemmen
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Twee gekken

Twee gekken zitten in de trein.

'Zeg vriend, hoe laat is het? vraagt de ene gek.

De andere gek haalt een thermometer uit zijn zak, kijkt er op en zegt 'Het is vandaag 10 juni'

'Oh, dan moet ik hier uitstappen,'

Gemiddeld: 4.5 (2 stemmen)
Categorie

Toch verkocht

Trots vertelt de jongste bediende aan de baas, dat hij dat roze met groen gestreepte jasje uit de oude voorraad toch heeft weten te verkopen. “Vond die man dat mooi?”, vraagt de baas. “Nou, dat zei hij niet zo direct, alleen zijn blindengeleidehond gromde een beetje”.

Gemiddeld: 4.3 (3 stemmen)
Categorie

Een kale man stapt een kapperszaak binnen

Een kale man stapt een kapperszaak binnen en vraagt of hij geknipt kan worden. De kapper kijkt stomverbaasd maar besluit toch maar aan de slag te gaan. Als hij klaar is vraagt de man hoeveel hij moet betalen. Kapper: 'Dat is dan 53 euro, meneer!' 'Wat veel', zegt de kale man. 'Klopt,' zegt de kapper, 'het knippen kost 3 euro en het zoeken 50 euro!' 

Gemiddeld: 7 (1 stem)
Categorie

Raadsel

Welke spin kun je opeten en is nog lekker ook?

Antwoord
Gemiddeld: 7 (12 stemmen)
Categorie

Jaar 3000

'Wat ben ik blij dat we niet in het jaar 3000 leven', zegt een jongetje tegen zijn klasgenootje.

'Hoezo?'

'Stel je voor, dan zouden we nog veel meer geschiedenis moeten leren!.

Gemiddeld: 4 (1 stem)
Categorie