Wat is het toppunt van handigheid?

Antwoord
Gemiddeld: 4 (1 stem)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

het spook

Moeder ziet Jantje naar het wc lopen en roept:"Niet beneden naar het wc gaan, want het zit verstopt. Ga boven!"

Jantje gaat dan maar op de zolder naar het wc en wanneer hij zich neerzet hoort hij een stem:"Ik ben het spook met houten hakken...".

Jantje schrikt en opeens ziet hij het spook voor zich en het zegt weer: "Ik ben het spook met houten hakken..."

Waarop Jantje zegt:"Ik ben Jantje en ik moet kakken..."

Gemiddeld: 1.5 (2 stemmen)
Categorie

In een winkel

Johnny loopt een winkel binnen en zegt: 'Dag Hendrik. Als ik een halve kilo rozijnen koop tegen 4,90 euro per kilo. 7 eieren tegen 12 eurocent per stuk en 400 gram bloem tegen 2 euro per kilo, hoeveel krijg ik dan terug van 20 euro?'
Hendrik rekent alles uit en zegt: '15,91 euro. Zal ik alles in een zakje doen?

'Nee, nee, dat is niet nodig. Dat was het vraagstuk dat we moesten oplossen als huiswerk.'

Gemiddeld: 5 (2 stemmen)
Categorie

 Twee jagers lopen in het bos

 Twee jagers lopen in het bos. Een van de twee zakt plots in elkaar en blijft roerloos liggen. Hij lijkt niet meer te ademen en zijn ogen staan dof. De andere man pakt zijn gsm en belt in paniek naar de hulpdiensten: "Mijn vriend is dood", stamelt hij. "Wat moet ik doen?" - "Rustig blijven, ik zal je helpen", antwoordt een kalme stem aan de andere kant van de lijn. "Eerst moeten we zeker weten dat hij dood is." Volgt een korte stilte, dan een geweerschot. "Oké", zegt de jager. "En wat nu?

Gemiddeld: 8 (8 stemmen)
Categorie

Naar de dierentuin

Jantje bezoekt met zijn vader de dierentuin.
Ze blijven staan voor de kooi met de roofdieren en papa zegt:
'Dat daar is een jaguar.'
Waarop Jantje zegt: 'Hoe kan dat? Er zitten helemaal geen wielen aan!'

Gemiddeld: 6.5 (2 stemmen)
Categorie

eekhoorns

Je loopt in het bos. je merkt opeens dat er een heleboel eekhoorns achter je aan lopen. waarom lopen al die eekhoorns achter je aan??

Antwoord
Gemiddeld: 6 (1 stem)
Categorie