Twee vriendinnen :
"Van welke schrijver hou jij het meest ?"
"Van mijn minnaar."
"Oh, ik wist niet dat hij schrijver is. Wat schrijft hij zoal ?"
"Cheques"
Nog 5 willekeurige moppen
Fiets
Piet krijgt een nieuwe fiets en hij wil er voor het eerst op rijden en zijn moeder moet natuurlijk toekijken, hij rijdt voor de eerste keer voorbij en zegt: "Kijk mama zonder benen." Een poosje later: "Kijk mama zonder handen." Nog een tijdje later: "Kijk mama zonder tanden!"
Vlooien?
Een meisje is haar hond aan het uitlaten als ze ineens een vrouw hoort roepen: “Haal die hond hier weg! Ik voel de vlooien over mijn benen lopen! ” Het meisje trekt aan de hond naar haar toe en zegt geschrokken: “Kom Max! Snel weg, die dame zit onder de vlooien! ”
Drie paarden staan in een stal
Drie paarden staan in een stal. Het eerste zegt : ik heb 3 van mijn 8 loopwedstrijden gewonnen.
Zegt het tweede paard : ik heb 8 van mijn 10 loopwedstrijden gewonnen.
Dan zegt het derde paard : hahaha ik heb 99 van mijn 100 wedstrijden gewonnen. Dan komt er een hond binnen en zegt : Ik win want ik heb 203 van mijn 200 wedstrijden gewonnen.De paarden kijken elkaar raar aan en dan zegt het eerste : "hoorden jullie dat? Die hond kan praten!"