Ik was laatst scheidsrechter bij de Paralympics op het onderdeel zwemmen. Op het eerste startblok staat een man met een been, op het tweede startblok een man met een arm. Op het derde startblok staat een man zonder benen, op het vierde een man zonder armen. Op het vijfde startblok staat alleen een romp, en daarnaast op het zesde alleen een hoofd.

Het startsignaal klinkt en iedereen duikt in het water. Alleen het hoofd blijft liggen. Da's nou ook rot, denk ik, dus ik loop naar dat hoofd en geef het een zetje het water in. Het hoofd zinkt meteen naar de bodem. De rest van de ploeg komt al weer terug zwemmen, dus ik klok ze af op aankomst: jij bent eerste, jij bent tweede... En ondertussen ligt dat hoofd maar op de bodem!

Als iedereen binnen is, duik ik in het water, haal het hoofd van de bodem en zet het op de kant. Ik zeg: "Als je niet kan zwemmen, moet je niet meedoen..." "Ja," zegt het hoofd, "ik heb tien jaar geoefend om met m'n oren te zwemmen en nu duwden ze zonet een badmuts over m'n hoofd!"

Nog geen stemmen
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Meester, mag het raam open?

Jantje vraagt aan de meester: ‘Meester, mag het raam open?’ De meester: ‘Natuurlijk jongen, hoezo?’ Jantje: ‘Thuis slaap ik ook altijd met het raam open!’

Gemiddeld: 4 (1 stem)
Categorie

Wat is bruin en kruipt over je been omhoog?

Wat is bruin en kruipt over je been omhoog?

Antwoord
Gemiddeld: 6.6 (7 stemmen)
Categorie

Flik-flak

Een man komt in de bar.
Hijn doet een flik-flak.
Hij maakt eéen salto.
En komt neer op een kruk.
Zegt de barman: ' Dat is knap!'
Zegt de man: 'Ik doe aan turnen.'
Na een uur komt er weer een man binnen.
Hij doet de koprol.
Hij maakt een salto.
Hij komt neer op een kruk.
Zegt de barman: ' Jij doet zeker ook aan turnen?'
Zegt de man: ' Nee, ik viel over de deurmat.'

Gemiddeld: 7.9 (9 stemmen)
Categorie

Simon en Thomas

Simon en Thomas maken een wandeling in het bos.

Na een poos vraagt Simon aan Thomas: 'Mag ik ook eens in het midden lopen?'

Nog geen stemmen
Categorie

Waarom huil je toch zo?

“Waarom huil je toch zo?”, vraagt de ene ui aan de andere. “Ze hebben me gesneden.”

Gemiddeld: 5 (1 stem)
Categorie