Een man tegen zijn vrouw: Schatje, ontbijt op bed of neuken?
Vrouw antwoordt: Neuken, want mijn kut is rapper proper dan mijn keuken!

Nog geen stemmen
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Waarom gaat een boom niet naar school?

Waarom gaat een boom niet naar school?

Antwoord
Gemiddeld: 6.5 (18 stemmen)
Categorie

Zwemmen

Mama vindt het gek dat Jantje al zo snel van de zwemles weer thuis is.

Jantje legt uit: ' Ik heb in het zwembad geplast.'

Mama stelt Jantje gerust:

'Dat geeft niet. Dat doet iedereen weleens. Waarop Jantje zegt: 'Ja, maar niet van de hoogste duikplank.'

Gemiddeld: 6 (1 stem)
Categorie

Groene papegaai

In 't zottenhuis vervelen de zotten zich. Daarom heeft de directie besloten om 3 papegaaien te kopen, een groene, een blauwe en een rode. Natuurlijk heeft één van die zotten de deur laten openstaan, en al die papegaaien, de boom in. Zegt een zot:
"Ik heb die deur open laten staan. Ik haal die papegaaien wel terug."

Na een tijdje komt die zot terug met een rode en een blauwe papegaai.
"Hoe, waar is die groene?" vragen ze.
Waarop die zot zegt:
"Ah, die heb ik laten hangen, die was nog niet rijp."

Gemiddeld: 5 (2 stemmen)
Categorie

Jantje moppen

Vraagt Jantje aan zijn vriendje Piet: "Wat is het verschil tussen een baby en een varken?" Daarop andwoord Piet: "weet ik niet." Jantje: "Een baby poept in de luier en een varken luiert in de poep. En wat is het verschil tussen een Belg en een gek?" Piet: "weet ik niet." Jantje: "Niet veel. En wat is het verschil tussen een wasbak en een wc pot?." Piet: "weet ik ook niet." Jantje: "Nou mooie boel bij jullie thuis zeg!"

Gemiddeld: 5.7 (7 stemmen)
Categorie

Het paard van de Sint is ziek

Het paard van Sinterklaas is ziek en Sinterklaas laat de dierenarts komen.

Terwijl de dierenarts Amerigo onderzoekt blijft Sinterklaas buiten de stal wachten. Na een tijdje komt de dierenarts naar buiten en vraagt om een schroevendraaier. Sinterklaas geeft hem een schroevendraaier en wacht gespannen af.

Even later komt de dierenarts terug en vraagt om een hamer en een beitel. Sinterklaas is erg geschrokken en geeft de hamer en beitel.

Weer een tijdje later komt de dierenarts terug en vraagt om een grote zaag. Sinterklaas schrikt enorm en vraagt: Het komt toch wel goed met Amerigo?

Dat weet ik niet, zegt de dierenarts. Ik krijg mijn koffertje maar niet open …

Gemiddeld: 3.7 (3 stemmen)
Categorie