John en Billy zijn op het strand. Ze krijgen allebei een boterham van Johns moeder. John gooit die van Billy in het water. Billy huilt.

Er komt een man langs die vraagt: "Jongetje, waarom huil je?"

"John heeft mijn boterham in het water gegooid."

De man vraagt: "Was het met opzet?"

John zegt: "Nee, met kaas."

Gemiddeld: 8 (5 stemmen)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

rara wat ben ik?

Eerst krijg ik een klap op mijn kop. daarna verbrijzelen ze mijn schedel en vervolgens eten ze me langzaam helemaal op: rara wat ben ik?

Antwoord
Gemiddeld: 7.3 (4 stemmen)
Categorie
Tags

boemerang

Ik heb gisteren een nieuwe boemerang gekocht. Ik deed er drie weken over om de oude weg te gooien.

Gemiddeld: 5.7 (3 stemmen)
Categorie

Da's vies he!!!!

Er was eens een konijntje dat naar de bakker ging. Hij vroeg: zeg, hebt gij worteltaart? Nee zei de bakker.
De volgende dag ging het konijntje opnieuw naar de bakker en hij vroeg: Hebt gij worteltaart? Nee zei de bakker.

Die nacht dacht de bakker: Hmmmm, dat konijntje wil dus graag worteltaart. Ik zal eens een lekkere worteltaart bakken.

De volgende dag kwam het konijntje terug en vroeg weer: Hebt gij worteltaart? De bakker antwoordde: Ja!!! Waarop het konijntje: Da's vies he!!!!

Gemiddeld: 5.8 (4 stemmen)
Categorie

Twee kleine kinderen

Twee kleine kinderen zitten in de wachtkamer van het hospitaal.

De eerste zegt: "Mijn amandelen moeten eruit, ik ben een beetje zenuwachtig."

De tweede antwoordt: "Nergens voor nodig, de mijne werden uitgehaald toen ik vier was. Je wordt helemaal verdoofd en als je weer wakker wordt krijg je veel pudding en ijsjes. Fluitje van een cent!"

De eerste is gerustgesteld en vraagt de tweede waarvoor hij in het ziekenhuis is.

"Besnijdenis." is het antwoord.

"Oeioeioei," zucht de eerste, "ik had mijn besnijdenis bij de geboorte, ik heb zeker een jaar niet kunnen stappen!"

Gemiddeld: 8 (3 stemmen)
Categorie

Fee en Job lopen op straat

Fee en Job lopen op straat. 'Wat liggen daar voor kleine ronde balletjes', vraagt Job. 'Dat zijn snoepjes waar je slimmer van wordt', antwoordt Fee. Job eet er eentje op en spuugt alles meteen weer uit. 'Bah, dit zijn konijnenkeutels!' Zegt Fee: 'Zie je, je wordt nu al wat slimmer.'

Gemiddeld: 7.3 (3 stemmen)
Categorie