Op een zekere dag gaat de telefoon bij het FBI hoofdkwartier.

"Hallo?, ik bel om mijn buurman aan te geven. Hij verstopt cocaïne en andere drugs in zijn brandhout."

De FBI bedankt de man en de volgende dag gaan ze naar diene buurman. Ze zoeken naar het brandhout en met bijlen kappen ze al het hout in twee om te zien of er cocaïne inzit.

Maar nadat ze al het hout gekapt hadden, kwamen ze tot de bemerking dat er geen cocaïne inzat. Ze vloeken naar de twee buurmannen en vertrekken.

Even later gaat de telefoon bij de buurman.

"Hey, Adrian, is de FBI vandaag langs geweest"

"Inderdaad"

"En hebben ze het brandhout gekapt?"

"Ja, dat hebben ze gedaan."

"Goed, Goed. Nu is het uw beurt om te bellen. Mijne hof moet omgespit worden."

Nog geen stemmen
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Niet meer naar school

Jantje zegt tegen zijn vader dat hij niet meer naar school wil.
Papa: ' Waarom dan?'
Jantje: ' Ik heb op tv gezien dat een man werd afgeranseld omdat hij te veel wist.'

Gemiddeld: 5 (4 stemmen)
Categorie

onweer

Het is een hete zomerdag geweest en net als mama haar kind in bed wil stoppen breekt een hevig onweer uit. De kleine jongen is doodsbang en met een trillende stem vraagt hij: 'Mama, wil je bij mij slapen vannacht?' Moeder geeft haar zoontje een flinke knuffel en zegt: 'Dat kan niet, ik moet bij papa slapen.' Het jongetje is even stil en zegt dan: 'Wat een grote bangerik is hij toch, hè?'

Gemiddeld: 8 (2 stemmen)
Categorie

Jantje staat op straat te huilen

Jantje staat op straat te huilen. Er loopt een man voorbij en die vraagt: 'waarom huil je?' 'Ik ben mijn euro kwijt'. De man heeft het met Jantje te doen en geeft hem een Euro. Dan gaat Jantje nog harder huilen.
Zegt de man: 'wat is er nu weer'. 'Ik heb er spijt van dat ik geen 10 euro heb gevraagd'.

Gemiddeld: 6 (1 stem)
Categorie

Wat is groen en rijdt op de weg?

Wat is groen en rijdt op de weg?

Antwoord
Gemiddeld: 9.3 (3 stemmen)
Categorie

Meneer Vaantjes

Meneer Vaantjes heeft visite.

Opgewonden komt zijn zoon de kamer binnen gelopen en zegt:'Papa, papa!'

Zijn vader onderbreekt hem: 'Dries ik heb visite. Ik heb je toch gezegd dat je alleen iets mag zeggen als je iets gevraagd wordt!'

'Kun je me dan snel niet even vragen of mama niet van de trap gevallen is?'

Gemiddeld: 6.7 (3 stemmen)
Categorie