Een Nederlander doorkruist op één van zijn intelligente momenten het Vlaamse landschap, maar helaas is het geluk niet aan zijn zijde: hij knalt met zijn auto tegen een boom. De politie arriveert spoedig (zoals we gewoon zijn in België) en neemt een verklaring af. "Hoe komt het dat u tegen deze boom bent gereden?", vraagt de vriendelijke agent.
"Er zat een konijntje op de weg!", antwoordt de Nederlander op deze evidente vraag.
"Dan rijd je dat toch gewoon dood?", zegt de agent hierop.
"Tja, dat dacht ik ook, maar toen verstopte dat zich ineens achter deze boom!"

Gemiddeld: 8.3 (6 stemmen)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Verrassing

'Papa', smeekt Jantje, 'vertel niet aan mama dat ik snoepjes voor haar verjaardag heb gekocht, hoor!"

_"ik zal geen woord zeggen. Je wilt haar natuurlijk verrassen?"

"Nee, ik heb ze zelf opgegeten."

Gemiddeld: 7.8 (12 stemmen)
Categorie

Komt een aap een bar binnen stappen

Komt een aap een bar binnen stappen en bestelt een biertje. De kastelein kijkt nogal verbaasd, maar besluit een biertje te tappen. De aap vraagt wat het kost en de kastelein zegt voor de grap 25 euro. Zonder morren legt de aap een geeltje neer en drinkt zijn biertje. Na een tijdje bestelt hij er nog 1, legt 25 euro neer en drinkt 'm op. Dit herhaalt zich enige keren, totdat de kastelein besluit een praatje met de aap te maken.Sorry dat ik daarnet zo verbaasd was, maar het is nog nooit gebeurd dat hier een aap een biertje komt bestellen,waarop de aap antwoordt: 'vind je het gek voor je 25 euro.'

Gemiddeld: 7.3 (3 stemmen)
Categorie

Twee idioten treffen op straat een bruine hoop aan.

Twee idioten treffen op straat een bruine hoop aan. "Wat zou dat nou toch wezen?" vraagt de eerste. De tweede antwoordt: "Het zou stront kunnen zijn, maar ik weet het niet zeker."

Zegt de eerste: "Laten we dat onderzoeken." Hij bukt, steekt een vinger in de hoop en proeft. "Ja hoor," zegt hij. "Het is stront." Zegt de tweede: "Gelukkig dan maar dat we er niet in trapten!"

Gemiddeld: 5.5 (2 stemmen)
Categorie

Ik wil later fotomodel worden

Een lerares vraagt aan lotte wat ze later wil worden.

Lotte zegt: "Ik wil later fotomodel worden."
Lerares: "En als je nou eens heel lelijk bent."
Lotte: "Dan word ik lerares!"

Nog geen stemmen
Categorie

Schipbreuk

'U vertelde zojuist dat u de enige bent die de schipbreuk heeft overleefd. Hoe werd u gered?'
'O, dat is heel eenvoudig, ik miste de boot!'

Gemiddeld: 7.5 (2 stemmen)
Categorie