Een blondje loopt een bank in Amsterdam Centrum binnen en vraagt om een lening. Ze zegt, dat ze voor 2 weken op zakenreis naar de Verenigde Staten moet en dat ze 10.000 euro nodig heeft. De bankbediende zegt dat de bank wel een onderpand nodig heeft voor de lening.
Het blondje pakt haar autosleutels en overhandigt de man de sleutels van een gloednieuwe Rolls Royce, die voor het gebouw geparkeerd staat.
De identiteit van het blondje wordt gecontroleerd en alles klopt. De bank gaat akkoord met de Rolls als onderpand voor de lening.
Als ze weg is, hebben de directeur en zijn personeel een hoop lol over het feit, dat iemand een auto van een half miljoen als onderpand gebruikt voor een lening van maar 10.000 euro. Echt iets voor een blondje, is de lacherige opinie. Eén van de bankmedewerkers rijdt de Rolls in de ondergrondse garage van de bank en parkeert de auto daar.
Na twee weken komt het blondje terug en betaalt netjes de lening terug, plus de rente van zo'n 45 euro. De bediende groet haar vriendelijk en zegt, dat ze blij waren zaken met haar te kunnen doen. Maar hij geeft aan, dat ze wel enigszins in verwarring zijn geraakt. Na haar vertrek hebben ze haar nog een keer nagetrokken en het bleek, dat ze multimiljonair is. Waarom wou ze in vredesnaam 10.000 euro lenen, terwijl ze zelf zo rijk is.
Het blondje kijkt hem glimlachend aan en zegt: "Waar zou je anders in Amsterdam voor slechts 45 euro je auto voor 2 weken kunnen parkeren?

Gemiddeld: 7.3 (4 stemmen)
Categorie

Nog 5 willekeurige moppen

Rekenen

Jantje, Daantje en Lukje zijn op school.

De meester vraagt: 'Hoeveel is drie maal drie?'

Daantje antwoordt;' 14.589.'

'Fout', zegt de meester.

Luukje probeert ook eens: 'Vrijdag.'

Dan probeert Jantje: 'Negen.'

'Juist!' zegt de meester. 'En hoe ben je op dat getal gekomen?'

'Heel simpel', zegt Jantje, ' Ik heb 14.589 gedeeld door vrijdag!'

Gemiddeld: 7.1 (7 stemmen)

Hoi! Haai!

Een visje komt een zeepaardje tegen in de zee. Het visje zegt: 'Hoi!' Het zeepaardje zegt terug: 'Haai!' Het visje kijkt verschrikt om zich heen en roept geschrokken: 'Waar?'

Gemiddeld: 7.8 (12 stemmen)
Categorie

Schreeuwende man

‘Mama, mag ik een euro? Er staat buiten op straat een man te schreeuwen.’
‘Wat lief van je, Bart! Hier heb je wat geld.’
‘Maar wat zegt die man dan eigenlijk?’
Bart vanuit de gang: ‘Vanilleijs, aardbeienijs, slagroom en nootjes!’ 

Gemiddeld: 7 (3 stemmen)
Categorie

Trouwen

Papa vraagt aan Noah met wie hij later wil trouwen.
'Met oma', antwoordt Noah.
'Maar Noah,' antwoordt papa, 'je kunt toch niet met mijn moeder trouwen? 
'Noah: ' Jawel hoor, papa, jij bent toch ook met mijn moeder getrouwd.'

Gemiddeld: 9 (2 stemmen)
Categorie

Ik word gepest

Keesje komt bij z’n leraar. “Ik word gepest meneer, ze noemen me allemaal schele Keesie”
Zegt z’n leraar: “Wat kan jou dat nou toch schelen Keesie”

Gemiddeld: 7 (1 stem)
Categorie