Een deftige dame staat in de lift van het Hilton en kan ondanks uiterste moeite een opkomende scheet niet onderdrukken. Om de stank wat weg te werken neemt ze vlug een spuitbusje 'dennengeur' uit haar tas en begint als een wildeman rond zich te spuiten. Enkele verdiepingen lager stopt de lift en een oudere heer stapt in de lift. Vraagt de dame: "Vindt u ook niet dat het in deze lift buitengewoon stinkt?" De man snuift diep en zegt: "Potverdikke madam, 't is precies alsof d'r een drol in de kerstboom hangt!"
Nog 5 willekeurige moppen
Twee vlooien komen uit bioscoop.
Twee vlooien komen uit bioscoop.
Het regen pijpenstelen.
De ene vlo zegt tegen de andere: 'Wat doen we? Gaan we te voet of nemen we de hond?'
Kippen
Mama heeft Sem een taak gegeven: hij moet de kippen water geven.
Wanneer ze ziet dat Sem de dieren kokend water geeft, roept ze bezorgd.
'Maar Sem, waarom geef je de kippen kokend water te drinken?'
Sem: 'Ik wil eens kijken of ze ook gekookte eieren willen leggen.'
achter het behang
Een gast beklaagt zich bij de hotelhouder: 'Het krioelt hier van de kakkerlakken achter het behang.' Antwoordt de hoteleigenaar: 'Ik snap niet wat u achter mijn behang hebt te zoeken meneer.'
Vissen
Een man komt bij een rivier aan. Er staat een groot bord met: Verboden te vissen. De man pakt zijn worm en zijn hengel en begint te vissen. Dan komt er een politie agent aan. De agent zegt boos:
"Meneer er staat toch duidelijk dat je niet mag vissen."
Zegt de man:
"Maar dat doe ik ook niet agent. Ik leer mijn worm zwemmen."