Een Belg gaat voor de eerste keer in zin leven naar de hoeren toe. Hij vind het allemaal heel erg spannend en heeft zich extra goed voorbereid. Het is koud buiten en als hij bij de hoer aanklopt opent ze de deur en zegt: “Schatje, waarom heb jij een korte broek aan, daar is het toch veel te koud voor?” Waarop de Belg antwoordt: “Jazeker, maar ik had gehoord dat het zonder pijpen goedkoper was!”

Gemiddeld: 8 (8 stemmen)

Nog 5 willekeurige moppen

Appelboom

Boer: "Wat doe jij in mijn appelboom?" Jongen: "Er waren een paar appels uit gevallen en die probeer ik weer even vast te maken met een nietje."

Gemiddeld: 8 (1 stem)
Categorie

Naar de dierentuin

Jantje bezoekt met zijn vader de dierentuin.
Ze blijven staan voor de kooi met de roofdieren en papa zegt:
'Dat daar is een jaguar.'
Waarop Jantje zegt: 'Hoe kan dat? Er zitten helemaal geen wielen aan!'

Gemiddeld: 6.5 (2 stemmen)
Categorie

Twee baby's liggen naast elkaar in het ziekenhuis

Twee baby's liggen naast elkaar in het ziekenhuis. Zegt de ene baby tegen de andere: 'Hoe laat ben je geboren?’ Zegt de ander baby: ‘Om 12 uur ’s nachts.’ Zegt de ene baby: ‘Wauw, mocht je dan zo lang nog opblijven?’

Gemiddeld: 5.2 (5 stemmen)
Categorie

Twee toiletten in de wc

Er staan twee toiletten in de wc. Zegt de ene tegen de andere: 'Hé moet je zien.' 

Waarop de andere zegt: 'Wil je het nog een keer laten zien, ik heb mijn bril niet op.'

Gemiddeld: 2.3 (3 stemmen)
Categorie